Oranje

Bojčetiću probuši rupu na staklu.Ako hoćeš povezaću te sa komšijom koji je bušio šoferku na Pezejcu kako bi namontirao radio antenu.Taman probušio rupu i šoferka puče. :haha:
ja sam probao 2 puta na mom turcinu da probusim rupu na zadnjem staklu.Nevredi,nemoze :haha:
 
@Goran G
Ako budes tapacirung sa krova skidao, pogledaj za to grejanje da se izvuce jos koji element i Vladi Magi domaci zadatak da napravi podesavanje klapne da ne bude kao sada radi/ne radi, vec da moze postepeno :)
 
kupa se Basak na kisi.
b9cf8be873b903638d0ade1da46a48b8.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Pokusao sam sve kombinacije. Premalo je 6 izlaza za vazduh. Napred jos i moze sa 4 da prodje, ali nazad nikako sa 2. Problem je sto nema da postepeno zatvara klapnu kako postize temp, vec greje dok se ne ispeces ili hladi dok ne ozebes.
 
Tako sam i radio. Ukljucim da greje a otvorim bocne na prvi zub. Samo sto osetim po vratu onda kako duva... Erdogane bekrio kako to nisi resio.:osmeh:
 
Izgleda svi turski brendovi (kolega sa Tumosanom je takodje mi pricao) imaju problem sa time. Ako to neko bude resavao odmah neka napise.
 
kod mene uvek otvoreno bocno staklo na prvi zub radi cirkulacije vazduhaa i nema da magli. a i kad ukljucim grejanje isto ne magli stavim na nornalu temperaturu a ne da bude kao u inkubator..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Mi sa Arma ne mozemo da kontrolisemo temp kada radi grejanje, samo kada radi hladjenje. Kada kliknes grejac on greje i greje i greje dok ne bude inkubator. Kada ugasis grejanje on pocinje da vuce vazduh sa vana pa onda hladi, hladi, dok ne bude temp kao napolju. Nema varijantu da greje umereno.
 
Izgleda svi turski brendovi (kolega sa Tumosanom je takodje mi pricao) imaju problem sa time. Ako to neko bude resavao odmah neka napise.

To je problem što nema opciju da se podešava odakle da vuče vazduh i uvek vuče od spolja u gura u kabinu vlažan vazduh. Imali smo to na maseju dok nisam namestio klapnu da može da se reguliše odakle da vuče vazduh. Fabrički je imala samo nije bila u funkciji, ne vuče sav vazduh iz kabine ali većinu.
 
Mi sa Arma ne mozemo da kontrolisemo temp kada radi grejanje, samo kada radi hladjenje. Kada kliknes grejac on greje i greje i greje dok ne bude inkubator. Kada ugasis grejanje on pocinje da vuce vazduh sa vana pa onda hladi, hladi, dok ne bude temp kao napolju. Nema varijantu da greje umereno.
Basak ima za kontrolu grejanja, cak i kad iskljucim grejanje ima dugne gde kruzi vruc vazduh iz kabine..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ovi to nemaju. Ima dugme grejac (vuce sa motora vruc vazduh), ima 3 brzine ventilatora (treca je tornado koliko je bucno i jako) i ima varijantu da ne greje onda automatski vuce hladan vazduh sa vana i magli.
 
Nazad
Vrh