Oranje

I dotični kolega ima slične i gore komentare,pune sarkazma i cinizma,kao i još neki,koji samo podbadaju,pod nekim imunitetom,dele pamet,dela svojih ruku kriju ko zmija noge i ubeđeni da su uvek u pravu ... aj zdravo :ppozdrav:
 
A kolega videli smo da nisi ni ti mutav ,sve po zasluzi,kako znas da das tako i primas:osmeh:
 
Ako aludiraš na mene mogu da ti kažem da sve ide po zasluzi.Ovakav sam bio i pre dobijanja čina a uopšteno sam takav kakav sam.Čačkam i zezam one koje poznajem i koji poznaju mene a ostale u zavisnosti od situacije a sve ide na stranu šale a da sam nekome nekada napisao nešto pogrdno ili potcenjivačko ne verujem.Ko voli da se .ebe a da mu ne uđe neka ne ulazi ni u kakve rasprave.Osionim ljudima takav odnos prema drugima uvek se obije o glavu.U redu je zezanje i sve što ide uz to ali neke stvari moraju da ostanu ne izrečene zbog međuljudskih odnosa i tolerancije.Prinose čuvam za sebe jer je to moja privatna stvar jer ovde koliko god da neko napiše bude proglašen za lažova pre ili kasnije pa jednostavno bolje sprečiti nego lečiti.Tebe nikada ne bi čačkao da pišeš iskreno a ne u više verzija prolećna,letnja,jesenja i zimska.Ako sam te uvredio o.k sorry ali jednostavno ne mogu da ćutim kada se nečije priče ne poklapaju.
 
Ko god misli da se na njega ne odnosi moj prethodni post,nek se ne ljuti! A za prozvane,nek pokažu bolje,pa nek raspravljaju! Nema kod mene ovakve i onakve varijante,samo se ne đubre identično njive! A prinose iunesem i najlošije i najbolje,a i prosek,mad to sve nije bitno,nisu to neki rekordi,uvek može i bolje i više,meni je bitna ona razlika,što ostane,kad svakom,pa i državi dam svoje :ppozdrav:
 
Kolega Matic pise sa vise stila i poprilicno je duhovit ,mada ume i drugi kolega da napise slicno,hteo sam da kazem da onaj ko ne ume da primi salu na svoj racun ne treba ni da je zapocinje,ovo vazi za sve nas:bravo::off_topic:
 
Eto vidiš.Mogu neke stvari da se napišu u istom kontekstu ali u blažem bezbolnijem i ne uvredljivom značenju.Jednom kada pogrešiš padaš u drugim očima kao kula od karata i više te ništa ne može oprati.Ovde ima mnogo ljudi i svako drugačije tumači napisano pa budi majstor u balansiranju postova a o primanju šaljivih sadržaja možemo 5 knjiga napisati i opet na početak.
 
Nazad
Vrh