Oranje

I ja bi radio samo te parcele koje izlaze na put sa oba kraja.Ali ne mogu da dodjem do njih bas zbog takvih kao ti.Uzeli bi i crnom ciganu.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
E sto pored takvih kao Mindjusar ostane u parlogu ja asovom preriljam.
Nikad nisam oteo nikom ni kvadrat,a za ojebine od frtalj jutra se nebi prljao :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

I ja bi radio samo te parcele koje izlaze na put sa oba kraja.Ali ne mogu da dodjem do njih bas zbog takvih kao ti.Uzeli bi i crnom ciganu.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
Tebi za sve krivi takvi kao ja? Svako je krojač svoje sudbine,nisi znao? Prema tome,nemoj kriviti nikog,za svoje propuste :ppozdrav:
 
Ako si ti u njegovim godinama radio samo komadine blago ga se tebi.

Druga stvar njive koje ne izlaze na 2 strane na put,nego najcesce jednom cuprijom vezane na put mi nazivamo table. :osmeh:
 
Ako si ti u njegovim godinama radio samo komadine blago ga se tebi.

Druga stvar njive koje ne izlaze na 2 strane na put,nego najcesce jednom cuprijom vezane na put mi nazivamo table. :osmeh:
Sa 25god sam bio sposoban oteti od Sloge 35ha :ppozdrav:,za koji nisu plaćali zakup državi,doduše državi nisam ni ja,nego Dečijem selu u dobrotvorne svrhe :ppozdrav:
 
Nisi čitao pažljivo!!! Sloga je privredni subjekat,a ne persona! Prema tome nije NIKO :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A i bar sam nekom platio realnu cenu,a ne nikom ništa kao oni... :osmeh:
 
Nego šta je,špic? Parcela koja nije pravilnog oblika i neizlazi sa oba kraja na put je ojebina !Nebiramo ni mi,ali ovakvo nešto ima samo uz kanale,do skoro bilo u parlogu,neki mangupi uzurpirali,dok im se muda ne pričepe

Joj proseravanja....

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ne znate vi vojvodjani sta je losa zemlja i lose njive.Pola vasih gazda, sto rade velike posjede, kada bi radilo ovdje, ili recimo kod Zombia, ili Lopia, bi naprijeko izvrsilo sepuku.:haha:
 
Nazad
Vrh