Oranje

Ide nekako...
1b799f53843846e1b624723d34011a7e.jpg
710fa6570d9f4eeb253af6b866d0a9fc.jpg


Škakljaš kineze? :ROFLMAO:
 
Za plastenike su dušu dali voćarsko-vinogradarski uski traktori, ili oranje plugom krajnikom. Samo kod uskih traktora, u kombinaciji s tako dubokim oranjem, treba biti oprezan da se ne prevrneš na ravnom.
 
Imam skoro jedno jutro plastenika, prije postavljanja svakog od njih smo mijenjali tlo praktički. Navoženo je tisuće i tisuće kubika zemlje iz lokalne šljunčare, tamo je kvalitetno tlo.To me koštalo skoro ko i plastenici.
 
Jesam stariji, ali ne žurim ni pod čemprese😃 a i vraćanje investicija, sva mašinerija je nova, drljaču ću prodati za dvije ipo godine jer je velika za moj traktor, uzeću manju 3 do 3.3 m. Skoro se svi oko mene čude šta sam sve kupio za malo zemlje koje radim i sve novo, ali ja uživam u tome, prije nisam mogao jer sam krenuo malte ne od nule. Nadam se da ću riješiti i obrtač od Mađara, a u planu mi je i zamjena malčera i freze.
 
Miladine,koliko imaš godina,vidim da pišeš da si stariji a u potpisu ti stoji da imaš 24 god?
 
Nemam pojma šta piše u potpisu, imam 63g, a konkurisao sam kod Mađarski subvencija Fopov obrtač lm 1020 2 brazde.
 
Nazad
Vrh