Oprema za seno i senažu

Odg: Oprema za seno i senažu

10.jpg


ja bi rado sa ovim skupljao seno i slamu :ppozdrav:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Da predstavim i ja svoju Balerinu , inace je u pitanju univerzalni razbacivac i skupljac sijena SIP URO 320, samo je malo zelen (nisam imao crvene farbe kad sam ga dotjerivo) ,dobra masina , jedan prikljucak a radi dvije operacije i jos je noseni sto je po meni puno bolja opcija nego vuceni.
j7b2uo.jpg
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Kosjerac je napisao(la):
mazalo ubaci neku veću sliku od tog rasturača, zanimljiva mi ta stvarčica. Poz.
ma nesta me zeza kompjuter , al cim to sredim bit ce detaljne slike od URE inace je odlicna strojka , barem meni.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

MILOŠ D.T je napisao(la):
Evo i moje balerine.
5cjbsm.jpg
kolko si platio ovu zvercicu? :)
Post je spojen: [time]1294106567[/time]
_________________________________________________
todor je napisao(la):
razbacuje otkos kao i svi ostali a cena 400e s tim što ima još jedno kolo koje je skinuto radi remonta
to sam ja teo uzeti i kad sam odlucio i zvao ga ponovo kaze prodato :D kako te sluzi? jel uspes posle skupiti detelinu kad razbacis?
 
Odg: Oprema za seno i senažu

to je super cena kod nas na vasaru je bila jedna takva i vise se nije pojavila msl da je kostala 1600e.Tj ja je nisam ni video samo mi matori reko kao video sam jednu dobru al joj i cena bila dobra.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Pozdrav svima, imam problem sa balerinom. Pred kraj sezone u radu se samo odjednom culo kao nesto da je puklo, nisam nigde zakacio nije bila mnogo spustena do zemlje, vodim racuna o tome. Podigao sam i kada ukljucim da radi u mestu uvek kada naidje na odredjeno mesto u krugu klecne nesto, cuje se kao da cvakne, a kada je iskljucena i kada se rukom okrece kada dodje na to mesto ima malo otpora, zapinje, teze se okrece. Predpostavljam da je slomljen neki zub na konusnom i tanjirastom zupcaniku koji se nalaze unutra. Interesuje me kako bi se najlakse mogla rasklopiti i da li je neko nekada imao takvih problema. Balerina je marke Fahr evo i slike:
2rhaek9.jpg

10ro0hv.jpg

Hvala unapred, pozdrav.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Gospodine VetMed
Na ovoj slici imate strukturnu šemu kako da dodjete do odgovarajućih zupčanika i onda ćete moći da uradite defektažu.Ovo nije baš taj model ali šema je slična. :cao:
6tfh55.jpg
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Hvala puno za semu. Samo nemoj molim te ovo gospodine, mlad sam ja jos i daleko od gospodina. :D
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Košta živaca...
Uzeli, završili posao, razbili kućište, vratili na mesto i nikome ni reči. Recept za uspeh...
Danas sam završio krpljenje kučišta, biće slike sutra.
Pozdrav za gospodina @panonstib-a.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

a para ? meni je covek nudio kuhnovu msl balerinu al kaze nemoj uzeti jer ce se raspasti kao us elu smo da me ne proklinjes 400e je komplet zupcanika,dok ima kod nas strugar koji napravi ve bez kucista da idu ajko dugo stavi lezajeve mesto onih plastika i ostruze spiralu jacu i peglaj.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

sta je ovo,kakav je ovo prikljucak[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3XCwiHvBNc&feature=related[/youtube]
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Kazner je napisao(la):
sta je ovo,kakav je ovo prikljucak[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3XCwiHvBNc&feature=related[/youtube]
skupljač na otkos
Post je spojen: [time]1295258839[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=meD-uT4fwdk[/youtube] evo imaš i ovde na kom principu radi
 
Nazad
Vrh