Oprema za seno i senažu

Jel radi neko usluzno motanje rol bala, interesuje me cena tih usluga?



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel radi neko usluzno motanje rol bala, interesuje me cena tih usluga?



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pre mi je radio covek sve za senazu
Pokosi sa gnjecilicom
razbaci sakupi izbalira sa seckom i inokupantom, donese istovari upakuje i slozi bala bude 650_700kg uzimao mi. 800din

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
On uvek ima neke kombinacije samo njemu jasne

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U mojoj okolini je baliranje 15 maraka po bali nebitno jel mreza ili kanap. Moguc popust za vecu kolicinu. Umotavanje u foliju kosta kao i baliranje.
 
E stvarno ne znam šta se desi sa delovima da izdrze jedan dan ili u tvom slučaju 2h nisam nikad video da se to desei pa makar ugradili i naj naj gore delove...čuo jesam ali lično video nisam pa mi sumnjivo🤔
 
Meni je otišao konusni zupčanik na Fella balerini.Godinama je stajala rasklopljena jer nisam nigde mogao da nađem deo a niko nije mogao da napravi sa zavojnim zubima već samo sa ravnim što nisam hteo.Slučajno na fejsu naiđem na oglas čoveka iz Ćuprije koji radi zupčanike za balerine.Pozovem ga i sve se dogovorimo, poslao mu tanjirasti i konusni brzom poštom.Napravio je nov konusni i upario ga sa starim tanjirastim, evo da kucnem u drvo ide bez problema.
 
Prinova.Jedino je cerada na brzinu sklepana kao prototip ali lepo kupi i bez cerade.
 
Kupio sam Fella TH 520 razbacivač sijena. Stanje nije sjajno, sukladno cijeni. Jel neko radio remont? Zanima me jel ima neka caka za "ufazit" rotore ili da ih samo složim da se ne diraju? Izgleda da ću ga morat skroz rastavit jer je preskočio jedan zub pa sam ga vratio, al čini mi se da mu ne gine totalni remont.
 
Nazad
Vrh