Oprema za seno i senažu

Odg: Oprema za seno i senažu

jbm ga onda jer ako kupim tu imam 30% povraćaj a polovnu nemam ništa i ko zna u kakvom je stanju
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Todore ja sam uzeo pre par godina skupljač i rasturač u jednoj mašini marke Fella polovno iz uvoza.Jedino što sam uložio je promena plastičnih ležajeva a koštalo me je okruglo 1000 evra i ne žalim ni dinara jer je milina raditi.Nema da se namotava i guši,da pravi naviljke,može i zelenu masu da kupi. :D
 
Odg: Oprema za seno i senažu

ja imam balerinu...i zadovoljan sam sa njom...

@todor

dobra je ona masinica imao sam priliku prosle godine da vidim kako radi...bukvalno olize zemlju...nista ne ostaje iza nje... :ppozdrav:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Sika je napisao(la):
ja imam balerinu...i zadovoljan sam sa njom...

@todor

dobra je ona masinica imao sam priliku prosle godine da vidim kako radi...bukvalno olize zemlju...nista ne ostaje iza nje... :ppozdrav:
čiju si gledao mene zanima jel može traktor i presa da prođu između otkosa ili gaze otkos
 
Odg: Oprema za seno i senažu

e to nzm da ti kazem...bio sam kod prijatelja gledao neke prasice,i onda dosao njegov komsija i rekao dodjite da vidite sta sam kupio...i onda sam otisao tamo,i video samo kako grabi...nisam zapazao razdaljinu izmedju redova...
 
Odg: Oprema za seno i senažu

mene to zanima dali može traktor proći između jer ona kupi 3,2m što znači 2 na 1 otkos dok sam sa suncem išao 3 na 1 pa zbog toga
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Todore, sa balerinom ti možeš da pičiš otkos kakav hoćeš, možeš da skupiš 3 metra ili 33 na jedan otkos. Sa ovim sto si naumio kupiti ne možeš. Samo koliko joj je radni zahvat, zato što skuplja na sredinu, ne baca u stranu kao balerina. Razmisli dobro pre neg što kupiš. Šta će ti rasturač kad imaš kondicioner na kosačici.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Lala iz Banata je napisao(la):
Todore, sa balerinom ti možeš da pičiš otkos kakav hoćeš, možeš da skupiš 3 metra ili 33 na jedan otkos. Sa ovim sto si naumio kupiti ne možeš. Samo koliko joj je radni zahvat, zato što skuplja na sredinu, ne baca u stranu kao balerina. Razmisli dobro pre neg što kupiš. Šta će ti rasturač kad imaš kondicioner na kosačici.
znam ja to druže zato me i zanima dali može da ide između otkosa traktor a rasturač mi treba da još pre osušim jer kad kupujem jednu da odmah kupim i drugu mašinu a i za rasturanje otkosa soje bi je koristio
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Pozdrav svim clanovima na forumu :cao: :cao: :cao: citao sam ovu temu od pocetka i mogu vam reci da ste me ubedili danas sam povecao masinski park za jedan rasturac (razbacivac) otkosa na nekoliko sam mesta gledao i u radu i odlucio a i ove godine uzeo u zakup dosta livade a imam i svoje dosta bacio vestaka a i ova :kisa: pada svaki dan pa oce i da polegnu pa nisam imo izbora . Sve ce biti u redu samo da ne z...e ova :kisa: kada budem susio jer bice stete (pu pu daleko bilo) .
Zelim vam dosta :cool: :cool: :cool: a :nono: :nono: :nono: :kisa: dok ne isusite ovaj prvi otkos jer ako se slazete on je i naj vredniji i bice dosta ::novac:: ::novac:: ::novac::
Evo i nekoliko slika :
xcm7sx.jpg

4qsl6h.jpg

vfdnpd.jpg
 
Odg: Oprema za seno i senažu

lepo... :D :bravo:a na kom principu ovo radi(msm jel baca otkos na sredinu ili vuce na stranu)...i kolika je cena ako nije tajna??
 
Odg: Oprema za seno i senažu

razbacuje otkos kao i svi ostali a cena 400e s tim što ima još jedno kolo koje je skinuto radi remonta
 
Odg: Oprema za seno i senažu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zkQ3H4-fHTU[/youtube]evo moje balerine u radu
 
Nazad
Vrh