Odg: skotnost

Dve cigle si stavio u ugao kaveza a dali si ispod stavio neku dasku da mladi ne propadnu kroz patos.Stice ti brzo mladi mozda i kad svane novi dan..Odlicno si odradio sa ciglama.Drzim palceve da sve prodje uspesno.
 
Drugari, zecica se okotila oko 5h... Sve je proslo super, ima 6 kom. a cigle su u uglu kaveza, sve je zamraceno, patos je u redu! Za koji dan stizu fotke, pozzzzzzzzz :osmeh::bravo:
 
Super cestistke za sve...Obicno kada se prvi put koti gnezdo prirema dan ranije..Ma vazno je da se okotila i da je sve ok.:osmeh::bravo:Cestitamo..
 
Pozdrav.Mene interesuje ako je neko imao isto iskustvo.Ubacim zeca kod zecice i umesto da on skace na nju ona vija njega i skace ona na njega a ne ona na nju.Sta bi to moglo biti da li neko zna.Krene i on na nju ali medjutim ona mu pobegne i krene skakati na njega.To je bilo sad ova dva puta,mozda se promeni stanje ali za sada je ovako pa mi kazite ako iko zna sta bih to moglo biti!!!?
Muzjak ima oko 9 meseci a zenka preko godinu ipo dana ako vam to ista znaci!

 
Kada zenka skace na muzjaka tada je sigurno spremna da ga primi,mozda muzjak nije dovoljno zainteresovan ili je mozda zenka ustvari muzjak :sta:
 
Znam ja to veoma dobro,ali mozda saramilanko ima dva muzjaka,mozda ga je zeznuo onaj ko mu je prodao????? Svasta se desava.pozdrav
 
Pozdrav svima , imam jedno pitanjce :D
Pario sam zenku mesanca 18.07 sa ovnolikim i ona jutros napravila gnezdo , i mnogo je agresivna 2 puta me ugrizla.
Pa me zanima da li je to skotna ? Inace i pre je tako rano pravila gnezdo a muzjaka je primila 3x.
 
Trebalo bi da jeste,ali to sto je agresivna ne mora da znaci.. Ja imam jednu zecicu agresivna nevidjeno a nije ni bila kod zekana jos :D poz
 
Ma moja bila mirna nikad joj se nije desilo da ide na mene da me ugrize , pre sam mogao da je pomazim malo , sad grize odma i kmeci :D xaaxxa , videcu tamo 18.08 pa javljam sta bude :D
 
Slađo, vodim bukvalno svaki detalj. Evo primera i zbirna evidencija i pojedinačna. Sve je to ok, samo sam malo iznenađen. Može se videti da je u ciklusu po neka parena u četiri pet termina. I to ne ono kao, ona beeži on navalentan pa kao 'ajde, jednom. Ne. Intenzivno se pari po četiri pet puta u desetak minuta. :sta:


Sta ti znaci ovo druze "KAV" i "PAR" ovo posle otac majka
 
Imam jednu nedoumicu.. Zecicu sam pustio kod zekana i on je jednom pao na ledja,vise nije htela.. a zekan je mali(3.5meseci). Danas posle 5 dana sam pustio ponovo na to kontrolno parenje i ona pusta neke zvukove.. Sad da li to znaci da je uzela ili sta vec? hvala
 
Nazad
Vrh