Objekti za držanje svinja - svinjci

Sto se tice rasnog sastava, imam odredjeni broj Landras, Jorksir, i krizanki landras xjorksir, jorksir x landras, par pjetrenki, kao i krizanki Landras x jorksir x pjetren, a nerastovi su samo pijetreni, trziste trazi takvu prasad, a trziste je uvijek u pravu i njemu se moramo prilagodjavati.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Radovi lagano teku :ppozdrav:

k3st1f.jpg


5n4zo0.jpg


295x3i9.jpg
 
Dragane kolika ti je visina vrata ima li 2 metra inače objekat je extra
Dimenzija vrata su 200 x 80cm. Bice jos bolji kad se zavrsi :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

@dranganpopo,
kako ubacujes krmace u prasiliste, u rikverc?!
Pitam posto vidim da je ulaz od hranilice.
Unosim viljuskarom :bravo:, salim se naravno, kod jednih se skida hranilica i strane se rasire, krmaca udje okrene se a za to vrijeme vratis hranilicu, i krmaca je utjerana. Dok kod drugih skinem jednu bocnu stranu, krmaca se okrene u boksu i vratim bocnu stranu boksa spojim i gotov posao za realno minut :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Zavrseni grubi gradjevinarski radovi, a sada lagano unutrasnje uredjenje :ppozdrav:

51yck9.jpg


255n8qt.jpg


343mec9.jpg


260u6u8.jpg
 
Uvek se nadje par ludaka a sto je jos gore nadje se jos poneki ludak da im se pridruzi:haha:.
 
Da li neko moze da mi kaze iskustvo sa resetkama ali bez septicke mislim da izvlaci odma iz kanala hvala unapred
 
U sustini temelj iskoristis kao osocnu jamu, smanjujes ulaganja, a voda blokira oslobadjanje amonijaka, tj zbog male temperature osoke nema ni isparivanja, jos kad se ubacuju preparati za razgradnju osoke smrada skoro da i nema, kod mene su svi obijekti tako rijeseni samo za odgajaliste imam zasebnu osocaru.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh