Niske cene traktora u oglasima ( mogućnost prevare )

Ili kad dodjes oni te kindapuju i drze zatvorenog u ormaru i nedaju ti hrane i vode i kad umres stave te u pastetu :haha:
 
ja sam mislio kad ga prodaje dosta jeftinije da je neka mucka ali je jedan gazda iz sela prodao traktor za 50%od realne...Banka dise za vrat mislm da ima puno takvih slucajeva
 
Hahahahah ,sta kaze iz Beograda . Cccccccc cime se sve ljudi bave i dokle to sve ide !!!
 
Имам пријатеља, који се ето несретним случајем залепио на тако једну патку, па отишао, сва срећа до мађарске. Кад је стигао тамо имао је шта да види, сем модела, то нису били ти трактори, ови су били у 10 пута лошем стању, него ли они на слици.

Ми смо најгори што се тиче подвала и док се окренеш зајебо те продавац...
 
Iako nisam imao nameru da kupujem traktor poslao sam poruku ovom prodavcu da mi dotera traktor na nevidjeno samo zbog boje kupujem pa sta bude.Samo cekam da se javi kada krece i naravno da se dogovorimo za prevoz,moj je prepis.Ostaje mi samo cekanje.
 
Javio mi se covek iz Jagodine traktor je u fulu samo je iz Poljske tako da odustajem od kupovine.
 
Ti koji stavljaju cene po dogovoru ili od jedan evro su neke svercercine i od takvih ljudi ne kupujem nista iz principa.Sta ima da se dogovaramo napisi brale koja je cena i kraj price sta imas od toga da te neko zove i raspreda price preko telefona .E bas ima svakojakih budala i dokonog sveta.
 
Jedan od razloga je sto neki oglas-sajtovi ne prihvataju cenu od 1euro, tj. prepoznaju kao nerealno, a oglasi sa cenom "po dogovoru" su uglavnom na kraju oglasa. tako da glasi sa najmanjom ili manjom cenom su uvek medju prvima.
 
Nazad
Vrh