Niske cene traktora u oglasima ( mogućnost prevare )

@Boban.
Ahahah. Bravo za ideju. Takvi prevaranti i zasluzuju da ih ljudi zivkaju zbog kreme za hemoroide :osmeh:
 
Nista ja nisam izmislio ja sam mu samo pomogao da umesto magle prodaje nesto korisno.
Evo oglasa .
Firma Montenegro :osmeh: Mafioso:haha: prodaje svajcarsku kremu za hemoroide licno sam je na sebi isprobao,:svinja: uspeh zagarantovan.Kontaktirajte gospodina Vukoja za besplatni uzorak , samo ukoliko budete zadovoljni dejstvom mozete poruciti ceo set.....

Licno sam ga zvao par puta u sitne sate ( dok nije iskljucio telefon) i mogu vam reci da uopste nije bio ljubazan.
 
I ja sam naleteo na par takvih oglasa, kao platim i onda za 15 dana stize iz inostranstva, i onda se potrudim da u toku razgovora ukapira da nisam ovca! A sto je najgore ima naivnih ljudi koje uspeju da predju!
 
Malo je offtopic, ali je zanimljivo pogledati. http://www.419eater.com/ Tu imate raznorazne prevarante i nasuprot njih ljude kao nas clan Boban. koji su ih dovodili do ludila sa pregovorima. Ko ne zna jezik, moze da koristi google translate, sasvim solidno prevodi.
 
Bobane majstore...:)
stavi ga na gej srbija sajt da vidis sta ce da mu urade,mog druga su pederi unistili neko ga okacio morao da promeni broj:),verovatno bivsa riba...
zvati posle 11 uvece,radim drugu smenu i bude haos:)
 
Kad bih imao neke pare...

4lhnns.jpg
 
Ovog prevaranta koji je navodno veliki biznismen i gospodin iz Bele Crkve( Cova ima crnogorski naglasak)on je uspesan biznismen u Svajcarskoj njega sam doveo do ludila.Zao mi je sto ga nisam snimao da mozete cuti koja je to hulja i kako me je sve vreme ubedjivao da ima mnogo interesenata za Dzon dira iz oglasa ali eto ja sam mu se "prvi javio i hoce da me ispostuje jer on drzi do casti" i da mu sto pre uplatim novac za onaj traktor a i jos neku mehanizaciju pride koju je on kao spreman da mi uveze....
Ja sam naravno glumio neodlucnost i navodno se bas nesto ne razumem oko te problematike sa deviznim racunima i uplatama, ja sam cist poljoprivrednik koji je zavrsio osnovnu skolu pa nisam nikad na taj nacin poslovao...

Cenim da mu je vec u mislima bila pozamasna devizna svota koju ce da mi pokupi.
Poslao mi je broj racuna na koji treba da uplatim novac.( racun je od banke na Kipru)Meni je slozio pricu da on radi u Svajcarskoj u nekoj lizing kuci koja je tu mehanizaciju oduzela od seljaka koji su bankrotirali.Cene su navodno samo zato niske jer banka zeli sto pre da izvuce svoj novac a on se navodno vrlo malo tu ugradjuje i njemu je bitno da pomogne banci a i nasoj poljoprivredi....( paz da nije) :)
Elem dani su prolazili i nedelje a ja nikako da mu uplatim novac.
Nije prihvatio da mi taj traktor i kombajn doveze i da onda dobije novac.Trazi avans u iznosu 60 % a ako m u uplatim celokupan dobicu pride i prikolicu gratis( citaj magarece usi).
Bacao sam ga na silne muke nudeci se da moj navodno rodjak koji radi u Svici ode i pogleda tu mehanizaciju i da pazari jos nesto.
To ne moze jer to se nalazi u depou banke....a to moze samo on da izveze iz Svice.....:)
I tako sam ga kinjio i jedio odugovlacio sam , neckao se, onda odlagao uvek za sutra uplatu, pa sam rekao da cu da mu platim sve...i na kraju kad je postao kao stenica odsadan i kad me je cimao po deset puta na dan onda sam mu ponudio da mi se napase ...znate vec cega kao kamila ljubicica.....Tad je nestalo uljudnosti i psovao me je najstrasnije i pretio mi je da cu ga zapamtiti i da je on Crnogorski mafijas.....hahhaaa.

Druze ja sam iz Bele Crkve. Daj taj broj da ga ja malo zezam, a posle cu ga naci i razbiti kao bas. Daj molim te, ili mi reci koji je to oglas na netu???
 
Ma ko zna da li je stvarno iz Bele Crkve il je to slagao , al da je Crnogorac to sam siguran 1000% jer sve vreme mi prica o cojstvu i postenju.
 
A gde je tu m:tel?????Ja sam pokusao da nazovem ovog mrkiboy@ na pik.ba . Puko mi racun na telefonu za 3 sekunde.:haha:Takodje se moze naci na pik.ba u jednom oglasu u onim porukama kad čovek kumii moli da se vise ne zove danema nikakav traktor itd. Znaci neko je iz zajebancije postavio njegov broj.To su jako ozbiljne stvari.
 
Ovaj je iskljucio onaj telefon koji je postavio u oglas ali sam ja upisao i onaj sa kog me je zvao i ubedjivao onih dana kad sam se kao "lomio oko odluke da mu uplatim 30.000 evra " E taj broj sam kasnije postavio u oglas ali je i njega naravno posle iskljucio jer sam ga odvalio od zivota sa kojekakvim zezalicama i oglasima za kremu za hemoroide i cireve na dupetu.Igri je bio kraj ali mi je opet naleteo kad sam slucajno cimnuo taj broj i gle cuda javio mu se otac koji je izgleda slucajno ukljucio taj telefon u kom je bila ta kartica i dao mi je svoj broj mobilnog posto sam se predstavio kao neki dalji rodjak koji duguje novac njegovom sinu a satro nista nisam cuo sta mi govori preko tog sinovog telefona za koji je matori rekao da ne zna kako da ga" pojaca".
Matori se upecao i rekao je da mu sin stalno menja brojeve telefona i da ih cak ni on vise ne zna.
Pitao me je od kojih sam i posle mog kraceg trovacko lagatorskog monologa u kom sam spomenuo moje "Petrovice" i "Shukovice" iz Kolasina koji su se davno odselili za Vojvodinu ..tako sam sve upetljao da ni sam vise nisam znao ko sam i odakle sam a matori se izgubio kao magarac u magli..:):osmeh: Trpanje i uznemiravanje je uskoro moglo da pocne iz pocetka.
Naravno verovatno se sa sinom zbog mog cimanja konsultovao i kad je misterija tog rodjaka konacno razjasnjena taj broj je takodje iskljucen.Ali sam aj opet bio miljenik srece jer taj broj matori povremeno ukljuci verovatno kad pomisli da sam odustao i to je broj koji cimnem kad pozelim da se razonodim.Ja cim dobijem dojavu da je taj broj dostupan pocinjem da ga trpam sa nekom vremenskom zadrskom od par sati ili dana kako kad ...u sitne sate naravno.Cale mu je takodje neki vrlo lajav i prgav lik preti mi takodje sa mafijom i sa "milicijom" :) Crnogorski dijalekt je naravno opet prisutan i to u jos izvornijem obliku, pominje prkno, svaka treca mu je Velju, Choche,da jebes oca svoga ,Sotono prokleta , Tovaru nedokazani i tome slicno.
Mili boze koliko sam se kartica nakupovao i svaki put kad imam nesto love viska kupim onih kartica zvezda, partizan za 200 dinara i zabava moze da pocne.Cim kredit potrosim zezanje krece sa nove kartice i novog broja.
Menjao sam naglaske , bio sam gastarbajter, Lala Banacanin ( molicu vas lepo ocete mi kazti koliko je sati tu kod vas:haha:), cigan ( kume gde si ti **greška te u usta ona ciganjska kad ces da mi platis one korpe i cegeri , i da mi vrnes mog konja):haha:, Italijan, Madjar, Nemac (ja ja naturlih , kobasica na kisela kupus):osmeh:
Uopste mi nije jasno zasto se taj matori toliko zesti i gundja kad ga ja uctivo i kulturno pitam da li je bio na pisanju......u 3:00 posle ponoci naravno.
 
Poslednja izmena:
:haha::haha: Samo napred sa lopovim .

Tako sam ja pozvao jednog u Nemacku , on kaze meni da na veliko prodaje samo skupe traktore u SR i sad mu covek narucio vadilicu za repu , a takve vadilice ima samo 3 u Evropu. Odma sam video da lupa gluposti i nisam zeleo vise da pricam sa njim.
 
znate oni iz oglasa sto prodaju 539 za 1200 evra sa prikolicom 2005. godiste moj drug je te ljude zajebavo do besvesti zvao pet puta dnevno jedno jutro mi se vracamo sa zurke u pola 6 svratili na burek a on zove pa mozete da zamislite kad je na kraju pitao dal ima lancic na šplentama i covek popizdi, pocne da se dere a drug moj pocne da vristi iz sve snage
steta sto nisam snimao
 
Na bilo koji ima u telefonu tad. Cimne ga, kad postane dostupan stigne mu poruka...
 
Bobane ako si ti redovno menjao kartice na koji broj su ti stizale poruke da je on dostupan opet ??
Imam jedan broj koji mi sluzi samo za verifikaciju da je dostupan cimnem sa njega cisto radi reda da proverim ali ne zezam ga sa njega .Cim ukljuci telefon i postane dostupan dobijem poruku da je korisnik dostupan i akcija moze da krene
 
Nazad
Vrh