Niske cene traktora u oglasima ( mogućnost prevare )

Ma neznam sto administratori sajtova i oglasa nereaguju sa takvim oglasima ,zabranio bi im sa te ip adrese da postavljaju oglase bilo kakve sadrzine i na svim oglasima moras da otvoris nalog da bi postavio oglas odmah nakon par primedbi ljudi blokirati to i cao.Neznam sta se vise sa ovim narodom desava svaki treci lik se pretvara u takvu olostinu . Komsija se licno opeko sa tim likovima iz Panceva ,ja kad god vidim da se traktor nalazi u pancevu ,mramorak,dolovo...odma preskacem taj oglas mozda ima stvarno ozbiljnijih ljudi i kad stave normalnu cenu ja im vise neverujem .
 
Ma neznam sto administratori sajtova i oglasa nereaguju sa takvim oglasima ,zabranio bi im sa te ip adrese da postavljaju oglase bilo kakve sadrzine i na svim oglasima moras da otvoris nalog da bi postavio oglas odmah nakon par primedbi ljudi blokirati to i cao.Neznam sta se vise sa ovim narodom desava svaki treci lik se pretvara u takvu olostinu . Komsija se licno opeko sa tim likovima iz Panceva ,ja kad god vidim da se traktor nalazi u pancevu ,mramorak,dolovo...odma preskacem taj oglas mozda ima stvarno ozbiljnijih ljudi i kad stave normalnu cenu ja im vise neverujem .
:ppozdrav: tačno kad odeš da vidiš traktor kao taj prodat ali ima neki drugi neko groblj puno ljudi se navuku na tu priču
 
Ma neznam sto administratori sajtova i oglasa nereaguju sa takvim oglasima ,zabranio bi im sa te ip adrese da postavljaju oglase bilo kakve sadrzine i na svim oglasima moras da otvoris nalog da bi postavio oglas odmah nakon par primedbi ljudi blokirati to i cao.Neznam sta se vise sa ovim narodom desava svaki treci lik se pretvara u takvu olostinu . Komsija se licno opeko sa tim likovima iz Panceva ,ja kad god vidim da se traktor nalazi u pancevu ,mramorak,dolovo...odma preskacem taj oglas mozda ima stvarno ozbiljnijih ljudi i kad stave normalnu cenu ja im vise neverujem .
Ja sam iz tog kraja i sve je to go prevarant, ali i kad kupuju kao krpelji su, salju jedan drugog, ne mozes ih se otarasiti. Prosle zime dosao nakupac, gleda traktor, kao budala skidam akumulator sa drugog da upali, vrucu vodu sipaj, da bi on poceo da ucenjuje sa cenom kad sam traktor upalio. Samo sam ga ispratio do kapijei sve ostale takve sam vec telefonom odvaracao, ako ne daje kolicinu novca koju hocu, da se nevidimo. Tako je i otisao postenim ljudima u okolinu Cuprije.
 
Ljudi jedno pitanje,pa ko je upoznat sa problemom možda i pomogne...ako ste tražili traktore po stranim oglasima,verovatno ste primetili da su traktori u Poljskoj jeftinij za 5k do 10k evropejaca od zapadnih tržišta...jel postoji neka caka ili je jednostavno tržište lošije i prodaja je slabija?
 
Znam par ljudi koji su isli u Poljsku i videli su na slikama "lepi" kombajni ali kada su otisli kao da to nije taj kombajn sve sto nisu slikali je izudarano, izrdjalo... Tako da nepreporucujem ti da gledas te iz Poljske. Naravno ti radi sta hoces ovo ti je samo savet.
 
Ja sam vozio jednog NH koji je dosao iz Poljske..240KS, oko 5000 pravih radnih sati kupljen od prvog vlasnika sa sitnim, lako otkonivim greskama koje je sam vlasnik predocio kupcu sa sve dazbinama u Srbiji za nekih 31000 evra pa vi prosudite da li je dobra trgovina ili nije. Poljaci dobijaju neke ekstra dobre subvencije za kupovinu novih masina, zato i grabe priliku da prodaju stare masine.
 
Našao sam deutz 230ks 97 god....19500 evropljana...to je neverovatno malo,mislim da ima oko 7k sati...ali i ostali traktori su sa nekim čudnim cenama....mislim na niske cene!
 


---------- Poruka napisana u 16:57 ---------- Prethodna poruka je at 16:54 ----------

Ma odeš lepo na agriaffaires.com i odabereš poljsku...nisam specijalno tražio preko nekih poljskih sajtova,ima dosta placeva...<br><br>http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/traktor/2397603/landini-vision-105.html evo ovaj landini ima 2900 sati ali gledaj gume i sediste kao da ima 8-9 hiljada bar
 
Poslednja izmena:
Ljudi osim para za cevape moze se desiti i sledece.Idete na adresu prodavca koja navodno postoji u najgorem slucaju on vas docekuje sa autom,minivanom ili slicno i vozi vas na mesto gde se ta masina,auto ili kamion nalazi da bi u tom putu bili opljackani.razni opijati,pfeffer sprey ili K.O. kapi i kad se probudite novca nema a vi na livadi:( Cuvajte se tih sumnjivo jeftinih oglasa skoro sam cuo na radiu kako je jedan austrijanac otisao u hamburg da kupi auto docekala su ga dvojica na zeljeznickoj stanici i povezli,kada su mu trazili novac iskocio je i kombija u toku voznje :(

- - - - - - - - - -

Jos jedan zivi primer,moj pasanac ili badzo nasao je u Berlinu Golf 6 tdi sav u fulu zapalio gore sve pase auto papiri sve OK.Kada se je vratio kuci (zivi u Njemackoj ) i sutradan otisao da prijavi Golfa rekli su mu auto je ukraden u Belgiji prije 1 mesec dana.nema golfa a nema ni 16.500eura,problemi sa policijom i tako dalje da ne spominjem.Naravno na adresi u Berlinu nepostoji takav prodavac,znaci sve su falsifikovali ama bas sve.

- - - - - - - - - -

Našao sam deutz 230ks 97 god....19500 evropljana...to je neverovatno malo,mislim da ima oko 7k sati...ali i ostali traktori su sa nekim čudnim cenama....mislim na niske cene!
Neznam kako ali sam i ja nalazi recimo u Ceskoj jako povoljne MF sa nekih 170-190ks kostali su mozda do nekih 8000evreja a posle sam citao da oni imaju problema sa menjacem.
 
to su sve navlakuse, slike su sa interneta, a kad dodjes da pogledas taj traktor to je neki sasvim drugi i u veoma losem stanju,tako su se mnogi opekli
 
Nazad
Vrh