Nikad ovako !

Ovako se to radi.....u miligram :haha:

20180513_165641.jpg
[/url]free image host[/IMG]
 
Ovu vagu sam hteo da nabavim, ali me ljudi cudno gledali i verujem da sam kupio da bi neko dojavio policiji koji tip vage sam kupio.:osmeh:
 
Kupovali smo na poslu vagu koja meri 100-te delove grama. Pre nekih 7 godina je koštala oko 100 000 dinara, tada oko 1000 evrića, neka japanska. Ova verujem da je dosta jeftinija.
 
Ženin deda je 90-tih kupio od nekih železničara hemiju za prskanje pruga,rekli mu da je za kukuruz i on naivan uradio posao.Sve spržio.Neki šaljivdžija mu stavio tablu na njivu sa natpisom " Ko ne zna da prska neka pita tata Pantu".
 
Moj komsija je.pre oko 10 godina hteo da prska psenicu protiv sirokolisnih korova. Trazio u apoteci hemiju za psenicu i oni mu prodali total. Posto nije gledao opskao je i normalno sve se.osusilo. posle su svi drugi bili krivi.
 
Bogami...meni jutros nuliran akumulator na autu,ja ga taman skidam a ono procuri crijevo na sudoperu.Ispravljac nisam dugo koristio a ono istopilo kuciste gdje mu ide osigurac (enhelov ispravljac) pa moradoh rastavljat ispravljac i neki prinudni osigurac postavljat.Koliko to sad kvalitetno puni to je pitanje....To kad oce onda oce
 
Pa tužba Sudu...
Ne znam šta drugo...
Pa na Sudu objašnjavaš šta si kaparisao, rokove izvršenja posla, i slično, ako nemaš napismeno ugovor, a ako ste se usmeno dogovorili, komplikuje, jer moraš nalaziti svedoke, a i on će, koji potvrđuju ili negiraju navode tužbe...
A sve to u nastavcima "sapunske serije" od xxx nastavaka, koji koštaju ko PVC stolarija za 10 kuća...
Svako "ročište" 3.000 do 5.000...
Dinara, na svu sreću...::sramota::
VRZINO KOLO !!!
I JURI ĆORAV SAKATOG !!!
Batali "pravno osnov", nego se drži "prakse" u ovakvim slučajevima !!!
icon_axe.gif
icon_blackeye.gif
:ppozdrav:
 
Da te nije zaj.... pa ti tražio polovinu iznosa kao kaparu ?
A onda kukao da mu treba još jer je u gov.... i ti "padneš" na srceparajuću priču i daš mu celokupan iznos ?
Zajebo sam se jednom tako i nikada više !!!!
Dao pare (kaparu) za kukuruz u zrnu mesec dana pred berbu, a on onda još jedared dolazio i kukao da mu isplatim sve,kao neki avans, pa će mi vratiti višak ili ću mu doplatiti ako bude više kukuruza u prikolici...
Naravno da ni od kukuruza a ni para nije bilo ništa...
Pare sam izvukao, ali posle 2-3 godine, natezanja, pretnji, batinanja, odnošenja svega i svačega iz dvorišta da se namirim...
Taj uleteo u dugove, a ja to nisam znao, poznajući ga kao dobrog domaćina, al jbg-a, uleteo u kredite, pa u zelenaške dugove, eno ga ostao ko crkveni miš...
A "kaparisao" sam 8 tona kukuruza u zrnu !!!
 
Probaj i sa pričom da ćeš dati u novine firmu kako radi, i to ih malo potera...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Није клевета, ако је истина.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Dok ne dokazes da je istina ode ti na sud.
Meni je jedna prosla firma ostala duzna lepih para ali dzabe da ne objasnjavam kako i zasto ne moze da se dokaze iako imam papir o naplati, sve u svemu za malo da dobijem tuzbu zbog klevete ili sta vec jer sam rekao da su mi duzni.
 
Nazad
Vrh