Nikad ovako !

Jedan traktor od npr 150ks duplak je jači dosta od dva po 75ks , nemože to nikad da se upari idealno , pogotovo kad se kače jedan za drugi .
 
e ljudi moji danas ja bio u policiju. pre 4 dana su mi bila dva policajca, izneli su mi detaje o mojim ovcama koje ni sam nisam znao. i odakle je ovan i sve. lopovi su prepoznali ovna da je od lokalnog batinasa (bio je kod kolege kojim su isto nestale 32 ovce). isprica meni policajac, nasi smo i ko je i gde su tovarili, sve se uklapa, kaze jedan od njih je prepoznao ovna i rekao nemoj to da krademo, to je ovan od tog i tog. i izbace oni ovna van sela... kaze u vrsac su oterali, sve je pokano ostalo samo 5 ovce zive...
sve to lepo meni isprica policajac. i danas ja odem u sup, zovem njih 3, nznm cinove, valjda komandir, inspektor... i oni meni kazu ej mi nista nismo nasli, nema nista od tvojih ovaca... nikog mi nismo uhvatili, nikakav ovan nije nadjen a eno ga ovan kod druga. i ja pitam vas sta sad? moj plan je da zovem kontrolu iz panceva da im posajem, da taj policajac isprica sta zna i odakle zna, da sa advokatom odem u poiciju i da zovem Urosa Davidovica.
da, nisam rekao, kaze mi poicajac neces da verujes ko ti je ukrao, kad vidis policija leti po livadi i tup kod decka koji cuva pored mene ovce. kaze njegov otac, ima kaznu da plati za prekrsaj pa su dosli... danas cujem da je bio osumnjicen za ovce ispitivali su ga.
 
Mnogi ljudi nisu ni svesni i ne razmisljaju sta znaci voziti velik teret ni po ravnom,a o uzbrdici,nizbrdici,klizavom da i ne pricam.Gledajuci neke situacije i ljude i slusajuci neke price,samo mogu reci neka ih Bog cuva tako neupucene i nesvesne rizika i za sebe i za druge.
 
[video]https://www.facebook.com/video.php?v=10152598770621147&set=vb.291220036146& type=2&theater[/video] Šou :D
 
U obliznjem selu se dvojica dobro nalizala i sela na apenac pa ce kuci da idu . Apenac odlican jedva u drugoj ide pod dvojicom . Uz put sretnu policiju koja hoce da ih zaustavi i oni skrenu na letnji put i zalegli momci na celih 20 na sat i uziveli se kako beze kao na kawasakiju :haha: , a panduri voze pored njih i ono ma daj koga vi ....
 
PRIKOLICAPREVRNUTA.jpg
 
E pretece me sa snimkom.. :haha: Uglavnom kad pogledas predhodni u ponudjenim stoji taj pa reko da ga ja ubacim.. Ali pretece me kolega.. :ppozdrav:
 
Onaj snimak gdje se kamion zalece u hrpu sodera, to je testiranje "izletne trake" za kamione kojima npr otkazu kocnice na nizbrdici pa se nekontrolirano zalecu. To u americi ima na svakoj malo vecoj nizbrdici i jako uspjeno zaustavlja kamione pod teretom a s minimalnom stetom po kamion i ostale sudionike u prometu.
 
Nazad
Vrh