Nikad ovako !

A šta reći svaki komentar je suvišan onda se čude .
Po meni malo je i zakačio mogo je još kojeg da ne ide prazan.
 
Ja nemogu da skapiram ovu nasu drzavi naime ima kod nas jedan narkoman svaki dan je nadrogiran i prolazi vec mesecima pored moje kuce i dere se kao nenormalan i baca se po ulici vec sam na izmaku zivaca kad u pola noci prolazi i dere se svako vece skacem iz kreveta,a ako ga samo taknem ode mast u propast zasticeni su kao beli medvedi.Ne znam stvarno vise stacu od njega tacno cu ga izmlatiti kao konja jednom pa sta bude nek bude...
 
U mraku ga trebas odvaliti sa nekom mocugom dok ne padne i ostaviti ga tako na soru pa neka se sutra cese i razmislja ko ga je izmlatio.Mislim da ce pre sumnajti ne neke dilere neg na tebe
 
Sa pocetka kad je poceo reko pusti ga jednom,drugi,treci put ali ovo je vise preteralo svaku noc skacem iz kreveta kad se dere ulicom.A i policiju sam par puta video da rade sa njima...
 
Ja nemogu da skapiram ovu nasu drzavi naime ima kod nas jedan narkoman svaki dan je nadrogiran i prolazi vec mesecima pored moje kuce i dere se kao nenormalan i baca se po ulici vec sam na izmaku zivaca kad u pola noci prolazi i dere se svako vece skacem iz kreveta,a ako ga samo taknem ode mast u propast zasticeni su kao beli medvedi.Ne znam stvarno vise stacu od njega tacno cu ga izmlatiti kao konja jednom pa sta bude nek bude...
Mrak,fantomka i dobra mocuga od zove ili bagrema pa mu negde gde je najmracnije nasteluj casice na kolenima i nece jedan dugi period setati ulicama,a murija ce misliti da je za dug dobio po nogama i mirnije ces spavati jer si ucinio jedno dobro delo za dobrobit svih vas!
 
Pavle zašto ti nisi odvalio močugom onog garagana koji je navodno proveo noć kod tebe u dvorištu na drvetu?Baš lepe savete dajete čoveku,nema dalje.
 
Tomo ,bilo kako da bilo ovo ti je zastita za godinu dana ako ne za celi zivot.
 
Drugari sta vi mislite, dosla 2 policajca kod mene kuci i kazu nemoj vise da trazis, nasli smo ko ti je krao ovce, sve su priznali. i sve oni meni ispricaju , tu i tu su tovarili, oterali su u klanicu u Vrsac, sve je poklano. to je bilo proslog ponedeljka. od tada me policija ne zove, ja sam ih pitao ko je taj sto je sve priznao, oni kazu ne mozemo da ti kazemo. Danas cujem od ljudi da uopste nikog iz sela nisu privodili, da uopste nisu ni pronasli ko je... sutra cu da idem u policiju i da vidim. inace pretili su nam da ne zovemo policiju, to sam prijavio, policija nije ni bila kod nas.
na moje pitanje i sta sad, da li cete da ih gonite krivicno, rekli su mi da su sve u Vrsac predali i da sad njihova policija radi to, mi smo zavrsili. a navodno ti sto su priznali njih nekoliko su iz sela.
 
Po mom, bolje ti je da neznas ,nedaj Boze da lopova nadjem na mom posedu,nedaj im Boze susreta samnom.
 
Drugari sta vi mislite, dosla 2 policajca kod mene kuci i kazu nemoj vise da trazis, nasli smo ko ti je krao ovce, sve su priznali. i sve oni meni ispricaju , tu i tu su tovarili, oterali su u klanicu u Vrsac, sve je poklano. to je bilo proslog ponedeljka. od tada me policija ne zove, ja sam ih pitao ko je taj sto je sve priznao, oni kazu ne mozemo da ti kazemo. Danas cujem od ljudi da uopste nikog iz sela nisu privodili, da uopste nisu ni pronasli ko je... sutra cu da idem u policiju i da vidim. inace pretili su nam da ne zovemo policiju, to sam prijavio, policija nije ni bila kod nas.
na moje pitanje i sta sad, da li cete da ih gonite krivicno, rekli su mi da su sve u Vrsac predali i da sad njihova policija radi to, mi smo zavrsili. a navodno ti sto su priznali njih nekoliko su iz sela.
Fino ti kod advokata ali nemoj nekog vaseg opstinskog cerupaca fino odes u BG,NS i nadjes ozbiljnog igraca pa sa njime u vas MUP i neka trazi zapisnik radi privatne tuzbe i kada vide da si i ti ozbiljan onda vise nece imati kuda izadjes i pred televiziju ali prvo sa advokatom se konsultuj!
 
Pavle zašto ti nisi odvalio močugom onog garagana koji je navodno proveo noć kod tebe u dvorištu na drvetu?Baš lepe savete dajete čoveku,nema dalje.

Da, strašno koliko se poziva na nasilje. Sam život je nasilan pa su onda svi željni krvi. Ali ta logika oko za oko će oslepeti čitav svet. Matiću, mislim da je to samo povika preko neta, u stvarnosti nije tako.
 
Nazad
Vrh