Namenske masine iz nasih garaza,URADI SAM mehanizacija

Kod mene je bez sijalice .Kabal od sijalice d+ ide na + i radi bez budjenja ,bez problema.
15yzvwx.jpg
2e1vr6o.jpg


- - - - - - - - - -

2qwzgif.jpg
 
Dorada (ruke) nosača za utovar drva.Nabavio sam diferencial od BMW na odpadu,čiščenje,farbanje i prerada srca sa blokiranjem zubčanika.Izrada nosača za dif a trebalo je i ruku preradit da se dovoljno nisko spusti i max. podigne zbog svrdla.Sad sam negde na dobroj polovini posla sa bušilicom a toliko je da sam več probo vrtit sa kardanom na svim visinama.Naj teže če bit napravit svrdlo ali mislim dače mi uspet.
 
лепа машиница само што ради обрнутим редоследом тј. прво шпарта а после баца дјубре
 
Poceo sam da pravim ogrtac krompira za toma vinkovica,napravio sam celu konstukciju,jos ostalo samo da najdem limove koji ce da ogrcu,koji je najbolji lim da stavim,ja razmislam da uzmem rebrasti lim,on mi nekako izgleda najjace,znali neko koja je cena za kvadrat,kad oni seku po merama.
 
Upotreba kardana u radu nek bi bila do 130cm,od zemlje do prirubnice na diferencialu.Svrdlo ču radit 90 cm dužine sa špicom i 40cm premera tako da kod podignutog do limita mi ostane 40cm za pomike na terenu.A ta max. podignjenost bi bila samo za transport sa izključenim kardanom.Ak bi radio dužu ruku bi TVac imo problem sa svrdlom da ga izvuče iz zemlje.Za moje potrebe koje su male če bit dobar.Hvala na pohvali.
 
napravio sam drvarku koja voza 7 m3 drva ako nekog interesuje kako izgleda da izbacim slike?
 
Za 7m treba bas da su dobre gume kad je preteras preko nekog panja ,ovo su drva za normalan utovar nemoras da se iskilavis da bi natovario , neka te dobro sluzi i zaradi ::novac::.
 
Nazad
Vrh