MTZ Belarus

i sve vracanje opet nazad...za 3 sata uz malo srece se uspe operacija...kroz auspuh.

srđan7
3 sata utrošenog vremena pa još kroz auspuh:osmeh: Ginekolozi to brže rade:ppozdrav:
 
шта немозете да подигнете са русом када вам треба појачана хидраулика
 
Sto bi rek'o jedan iz susednog sela posle dve godine na automehanicarskom zanatu:

"Majstorrre, majstorrre, sta je to karrrburrratorrr, cemu sluzi i gde se nalazi?" :haha:

Jel to onaj deo gde su one mlaznice za ulje, kako to moze drugacije da se namesti?

posto neznas sta je kamburator evo da ti obajsnim laksim putem :osmeh:,centrifuga radi kao i vodenicni tocak,imas onaj lim sa cetiri pera koji stoji unutar sita,e ta pera treba da namestis da ulje koje izlazi iz onih rupica ili mlaznica udara pravo na ta limena krilca i to ustvari pokrece rotiranje centrifuge,kad se to nenamesti kako treba onda se centrifuga sporije zaukava........si senjor.....
 
Mislim da bi sa tim pojacanim hidraulikom ili ti dodatnim klipovima malo usporio dizanje ali bi sigurno rasteretio pumpu....samim tim bi i lakse dizao veci teret. Ako gresim neka me neko ispravi!
 
немозе лакше да дигне пумпа је та која дизе. у овом случају мислим да ће само спорије дизати
 
Mislim da bi sa tim pojacanim hidraulikom ili ti dodatnim klipovima malo usporio dizanje ali bi sigurno rasteretio pumpu....samim tim bi i lakse dizao veci teret. Ako gresim neka me neko ispravi!
I ja se slazem sa tobom

- - - - - - - - - -

Skinuo danas hidraulicni cilindar na 820,rasklopio ga jedna plastika sa gumicom otisla.Sutra ce mi prijatelj doneti iz A.P. cena komplet 750din
 


Ovako to izgleda na 1025. Samo su adapteri postavljeni, cekalo se oranje drzavne zemlje, ali uskoro cemo i druge tockove da privrnemo. Ako nizasta drugo da se vozamo po snegu.
 
da vas pitam u vezi sijalica u farovima
posto su srari farovi izrdjali iznitra kupih nove ali isto sranje a unutra su one okrugle sujalice al to ne sija nikako
koje sijalice da metnem
hvala
 
Kad si već spomenuo farove, ja sam sad iz nekog razloga (nije baš da pišem zašto) kupio nove, one veće prednje farove. A onda sam rasklopio ove stare (manje), i uopše nisu nigde zarđali već su samo bili puni prašine. Kad sam ih detaljno očistio izgledaju kao novi. Hoću da kažem, da je jako loše tu urađeno dihtovanje farova čim može toliko prašine da uđe unutra.
 
posto neznas sta je kamburator evo da ti obajsnim laksim putem :osmeh:,centrifuga radi kao i vodenicni tocak,imas onaj lim sa cetiri pera koji stoji unutar sita,e ta pera treba da namestis da ulje koje izlazi iz onih rupica ili mlaznica udara pravo na ta limena krilca i to ustvari pokrece rotiranje centrifuge,kad se to nenamesti kako treba onda se centrifuga sporije zaukava........si senjor.....

Takvo nesto ne postoji na mojoj 52-ci.
Jedino ima dva, kao neka, peraja na onom situ sto ide unutar centrifuge, ali sam skapirao da ona sluze samo kao odstojnici da sito ne padne na samo dno.
fc14qge4rj88jxzzd0l.jpg

Objasni mi, molim te, pod kojim su brojem ta peraja.

Za ono sa pp. se cujemo sutra, danas sam bio u "zaletu" celi dan, a sad ti je mozda kasno.
 
Nazad
Vrh