MTZ Belarus

Attila Citirao si moj post ali ja uopšte ne vidim da sam dobio odgovor na postavljena 3 pitanja :sta:
 
Attila ova naša komunikacija se svodi na "ja u klin ti u ploču" !! Na prethodnoj strani ja sam postavio pitanje dali je neko ugrađivao pojačanu hidrauliku u SRBIJI i kako se pokazala..............?????

Ti si se sam javio i dao ovakav odgovor
Ima kod nas ugrađeno na 892
I sada kažeš
nemam nikakvu informaciu u vezi rada istog
???????????? a ugradio si na svoj traktor ??? Ako ne želiš da podeliš informacije sa nama to je druga priča:ppozdrav:
 
zar to pojačanje nije jednostavnije da se promjeni originalni klip i stavi jači od 110 ili 125 .
 
http://www.szolnoky.hu/articles.php?article_id=2
Evo ga link za tu pomocnu hidrauliku dakota na Madjarskom je pa bi neko od kolega mogao nesto prevesti
na brizinu sam procitao ,nisam rec po rec preneo : Taj set sastoji od dva hidrocilinra ,2 ploca sto drizi hidrocvilindre ,i dve ojacana(sto je fabricki ima) poluga za prikopcanje hidrocilindre , i ostali platne , to pise da 100% povecava podizna moc ,rasteretis glavna hidrocilindre i pumpe , ide na iste cevi , (mozes da digne teska sejalice , plug obratac ,itd )
 
Desna masina ima 11800 sati,na 10500 prvi put menjane karike i radjena glava sto se tice motora i + 3-4 puta dizne. Menjac nije pipnut.
 
Na prethodnih 10 strana, na svakoj strani ima po jedno pitanje sta znaci oznaka Y i na svakoj stranici ima odgovor. Nerazumem dokle ce se vise to pitanje postavljati? Izvinjavam se na :off_topic:
 
Na prethodnih 10 strana, na svakoj strani ima po jedno pitanje sta znaci oznaka Y i na svakoj stranici ima odgovor. Nerazumem dokle ce se vise to pitanje postavljati? Izvinjavam se na :off_topic:
niko jos nije odgovorio sta tacno znaci to Y,samo je receno da nema nikakve razlike izmedju modela sa Y i bez Y
 
Zna li neko sto bi traktor izbacio ulje na liberlauf dok stoji u mestu i radi na leru a posle kad je ugasen i ponovo upaljen sve je bilo normalno?
 
Koliko je meni majstor objasnjavo.rusi traktori najvise nevole da ga upalis malo par minuta radi i ugasis,onda oce da istera i hidraulcno ulje ako je dodato iznad crte,tako je bar meni receno .
 
tad je tako paljen par puta iradio popopar minuta a i majstor iz agropanonke mi je rekao da je verovatno isterao hidrulicno al nije siguran
 
Nazad
Vrh