MTZ Belarus

nama su pucale poluge i vertikale, kacio sam slike. Al to je tako kako je, neplaniram ga menjati do srzi, daju se kupiti poluge iz komada, i da se sve na rusu srediti, ali to puno kosta, ovako planiram terati jos jedno vreme, pa kad prilike dozvole menjati ga za nesto sa zapada.
 
Danasnji ruski kvalitet:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
@spajki,sta je doprinelo tolikom ostecenju?Sta radi taj rus,ili je stvarno los kvalitet?Moj ima 2500 sati i vidim drzi se.
 
Radi sve:sprema,seje,sparta,ide u prevoz,tanjira,ore.Ovo je izgled osovine kad je traktor imao oko 3000 radnih sati.Sada posle jos 23oo sati cu opet da menjam tu osovinu iz istog razloga.Inace traktor je 820 iz 2004 godine.Dodje mi da ga prodam i kupim jednog 82,1 iz 1998-2000 koji je napravljen od dosta kvalitetnijeg materijala.
 
@ neli @ brankovic Cini mi se da je jedan od vas dvojice okretao tockove na rusu, tj da je uvukao glavcine skroz unutra, pa oktenuo zadnje tockove, ako moze koja slika toga, da vidim koliko je traktor siri, pa da vidim sta cu ja s mojima. Hvala.
 
Ja sam okretao tockove,a za brankovica neznam.Idem sada da slikam.Mnogo mi je gusilo u oranju na kukuruz jedne godine i ovo je bili jedino resenje.
 
Evo mene opet.Izvinjavam se sto mi je traktor prljav,malopre sam dosao sa oranja.Orao sam neke baste posle kupusa.Ne ,samo zadnji je siren.
dsci0001z.jpg
[/URL] [/IMG]
 
treba mi pomoc oko tegova za rusa,dali neko mozda zna gde se moze naci i koliko kostaju,neznam dali ima u agro panonci
 
@ neli Imam jos jedno pitanje. Posto je glavcina z dva dela, na onom manjem postoje oni zubi koji idu u te ricne na poluosovini, da li ste brusili te zube ili idu u zadnje ricne? mozda bi se dalo i brusilicom malo modifikovati ma napraviti jedan ili dva dodatna zuba na poluosovini.


Ako moze, jos jedan podatak koliko je sad rastojenja od tocka do tocka s unutrasnje strane? i koliki je ukupan vanjski raspon, hvala.
 
Ovo i mene zanima,mozda bi uradio na 82y,jer sa njim nosim majevicu 8 reda,koja je teska kao tuc...iako sam menjao lezajeve prosle godine-jesta da felna malo vise ovako trpi,ali deluje kao solidno i logicno resenje,
 
Nema problema,malo gimnastike u ova masna vremena dobro dodje.Unutrasnji raspon je 134 cm,a spoljasnji je 220 cm.Stim sto ima jos neki cantimetar da ide unutra.Riseve nisam dirao,a i nevredi da napravis druge,jer kanal u koji ide kajla ogranicava dokle moze glavcina da ide.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh