MTZ Belarus

E hvala puno kolega, nasprejacu ga, ako ne pomone onda cu skinuti i staviti tovati.
 
Jesam lud ali ne toliko.... Ima pozadi jos malo drvcadi.... Saaalim se ima dve dizalice samo nemam neku sliku gde se to vidi. Pa rus je fajne masinen i tu nema previse divljanja po njemu sto ce reci nema mrdanja. Do sad nijedan nije pao a valjda ni nece.
 
Drugar fokusiraj se na centar tog mog "kruga" i videces da kroz to kuciste prolazi kratka osovina koja povlaci mehanizam rucne. E tu je problematika. Ili otvori desna vrata na tvom traktoru pa naizmenicno povlaci i spustaj rucnu da vidis gde "radi" i kako radi i samo ce ti se kasti gde moras podmazati!
 
meni je bio servis ovih dana , problem sa kocnicama, dosta se grejalo kuciste i smrdele dosta, tu gde je sinisa obelezio i na kucistu odozdo ima veca rupa, WD40 i naprskali onako bas dosta, i jos poneke polugice...razdvoili kocnice i odpustili ih malo sad mi na pola (malo ispod) hvataju.nisam vozio toliko da vidim dal su resili stogod, jer mi se smrad pojavi tek posle nekoliko jutara oranja...
 
zna li neko posto je cijena ovog belarusa sa novom limarijom u bih
anana040ie7.jpg
 
Koja je oznaka onog rusa sto je levo od ovog 820.2? Lepo mi izgleda kabina pa bih malo da potrazim vise informacija na netu.
 
@fiat615

Na sajmu u Bijeljini Belaruse je izlagala Agropanonka. U Bosni imaju svog zastupnika, to je "Agropanonka" DOO, Derventski put bb, Derventa. Broj je 053-335-550, najbolje je da pitaš njih.
 
Nazad
Vrh