MTZ Belarus

t7200g.jpg


---------- Poruka napisana u 17:41 ---------- Prethodna poruka je at 17:37 ----------

awrqmq.jpg
evo nova lamela u fabrickom pakovanju i dihtung stavicu jos slike ako napravim jer sad sve lepo vracamo nazad

---------- Poruka napisana u 17:42 ---------- Prethodna poruka je at 17:41 ----------

da tosu nam i drugi rekli da to stavimo jer ce se brzo pojesti ta gumica
 
u pravu si zemljak cijela zamjena je trajala 15 minuta i nisam vidio ništa komplikovano . a tebe grunt je neko odero regler najskuplji u agropanonci je 1100 dinara a kod rusa je još manje
 
Da znam posto je kod rusa kod mene nije ruski nego od jedne nemacke poznate firme zato toliko kosta,naravno to sam ubacio po preporuci drugara, videcemo koji ce duze trajati,a sto se tice struje ja oko toga bas nisam strucan kupio sam dva nova akumulatora dao 220e,i sad treba da ja cackam i da upropastim akumulatore!::novac:: a garancija 30 meseci:osmeh:
 
mtz820.jpg


---------- Poruka napisana u 22:49 ---------- Prethodna poruka je at 22:48 ----------

Ovakvog Belarusa je drugar pre par dana kupio, nije taj sa slike nisam ga fotografisao ali ovakvu limariju ima
 
i plastika koja je loseg kvaliteta,pucaju kod cepa od hladnjaka.ali ipak zeru bolja od kineske YTO-gledam kod brata svaka ivica koja naleze negde otkinuta i vife se slojevi-kaze i puromat skida parcice plastike.
 
34g0txj.jpg

Ако неко има времена да ми објасни ове лампице"T K R Z" пошто код мене у упутству стоје слова "Z R D ​"
 
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vidi ga. Pa druže Nikt, ti se nisi ni pohvalio da si kupio nov novcijat traktor. I ostaješ i dalje veran ruskim mašinama.
 
Drugari imam problem!! verovatno je to uobicajen kvar ali prvi put mi se desava. Naime ne mogu da iskljucim prednju vucu na 820-ki. Guram na dole ali nema sanse. Sta mi je ciniti?
hvala
pozdrav
 
i meni se desava ponekad. tamo ispo kabine pratis rucicu ima neku kuglicu, e to sa cetkicom naftom malo natopis i namazes. onda bi trebalo da radi kako treba, jer se kuglica zaglavi jer je suva. probaj tako. kod mene je tako isto bilo..
 
Jel si probao malo napred i nazad da onda je lakše spustiti i malo ga povuci gore pa naglo dole. Kod nas na 820 kad krećeš u rikverc puno lakše isključiti nego da krećeš napred.
 
Ma kao što je miroslav rekao.
Kuglica sigurno zapekla, ne vraća nazad i zato nemože spustit ručicu. Malo to našpricaj, podmaži i onda će ići.
 
ubacis u najsporiju i onda pokusavas da iskljucis, rucicu od prednje vuce probaj da vuces ka zadnjem delu traktora i istovremeno guras dole, ako nece probaj u rikverc, naci ce se neki polozaj gde ide lako
 
Imam Mtz 892. i sad nakon 1400rs konstanton pocinje da mi igra rucica rucne kocnice u voznji i da onako nesnosno lupka u vonji..ima li nacina da se to resi ?
 
Hvala na odgovorima, ali vec ranije sam je tako iskljucivao u hodu pa malo gore malo dole ali sada je ladno zakocila kao zavarena! na znam da li postoji mogucnost da je nesto drugo u onom kucistu gde ulazi polugica...da se tamo mozda zaglavilo nesto, traktoristi sa ekonomije mi kazu da se njima to desavalo i da su oni sve resavali sa kuckanjem cekica po toj polugici...Sva sreca pa su poslovi gotovi...
 
Nazad
Vrh