MTZ Belarus

ljudi da li moze neko da mi kaze gde mogu da se nabave uske gume za belorusa (mislim na komplet tockove felna + guma, koji se koriste kod prskanja, to su oni jako tanki tockovi) ili makar da mi kaze dimenzije tih guma! unapred hvala :ppozdrav:
 
Pa mozes sa obicnim felnama samo stavi uze gume kod mene u kraju ima njih sto i oru seju prskaju okopavine na 70 cm izmedju redova sa istim gumama
 
ti tockovi mi trebaju jer radim kulture i na 50cm, a sada bih hteo da kupim veliku prskalicu pa da sa belorusom prskam,pa su mi potrebni!
 
Predrag Brankov je napisao(la):
ljudi da li moze neko da mi kaze gde mogu da se nabave uske gume za belorusa (mislim na komplet tockove felna + guma, koji se koriste kod prskanja, to su oni jako tanki tockovi) ili makar da mi kaze dimenzije tih guma! unapred hvala :ppozdrav:

jel ti ovo treba? :osmeh:

65tlrn.jpg



zadnje 9.5 x 42
prednje 8.5 x 20

cena cetiri gume sa felnama je bila 1300 eura pre 2-3 godine kada sam kupovao broj telefona ti saljem na PP
 
Predrag Brankov je napisao(la):
ljudi da li moze neko da mi kaze gde mogu da se nabave uske gume za belorusa (mislim na komplet tockove felna + guma, koji se koriste kod prskanja, to su oni jako tanki tockovi) ili makar da mi kaze dimenzije tih guma! unapred hvala :ppozdrav:
Te tockove imas kod Casnjija u Backom Petrovom Selu, trebalo bi da znas ko je Casnji Zolt.
http://www.mojauto.rs/polovni-auto/649669
 
Ma znam ja to ali ja za to nebih dao 1300 evra, radije ću da pazim kako vozim.... :D
 
Ja trenutno imam na traktoru 12.4x 36 a pre dok nisam nabavio ove(ovo je original dimenzija za moj traktor) koristio sam 13.6x38 i to je lepo išlo u repi...
 
Nazad
Vrh