MTZ Belarus

zorancile je napisao(la):
Treba da se otvori menjač gore, da se skinu viljuške, pa da se vidi, možda fali jedan zub na zupčaniku, ili je neki ležaj dobio luft. Kad se to vidi, sledi rastavljanje na tri dela...

a sto na tri dela kad menjac moze da se uradi i na jedan deo,eventualno na dva da se cepa
 
mikulaš je napisao(la):
ĐANI je napisao(la):
Dali još važi ono 25% dole a ostatak za 5godina
Bilo je rečeno da će beskamatni kredit trajati do 31 januara ,ali danas su mi rekli da će produžiti do 31 marta samo što od 1 februara idu cene gore oko 8 %. Ko uzme predračun u ponedeljak za nega važe stari uslovi (tako su mi rekli ). Jasam danas uplatio 25% za Belarus 1221/3 a ostatat na ped godina bez kamate.
Dobar izbor... :D :ppozdrav:
 
steva 1984 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
Sto idu cene gore kada su se svi grcevito vezali za evro?
Pa skocila potraznja , UVIDEO svet da su bolji od evropskih i proevropskih traktora (kriza i inflacija stigla i do njih) :D :D :D
Da bolji su kako da ne
Naravno da jesu Eto u vojvodini se samo rusi kupuju , niko da se pohvali da je u njegovom selu doslo 10-20 novih JohanDere samo belarusi, svi znaju sta je dobro samo ti tvrdis drugacije :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1296313111[/time]
_________________________________________________
A i u evropskim zemljama ih ima :cao:
 
A potrosnja da bog sacuva!
A ulje na sve strane!
Verujem da za 5 godina nece da vise vrede od nekog torpeda 75 od 25 god....!
 
bojcetic je napisao(la):
Ljudi bilo kako bilo, da nije Belarusa mnogi od nas ne bi mogli kupiti nov traktor. :cao:
za to se slazem,ali sada vec tvrdim da je nas 82(92 godiste) kvalitetniji nego ovi novi...i iako nisam imao kvarova(da ne cuje zlo) svi oko mene koji ih imaju kazu tesko zlo...
 
tamara1611 je napisao(la):
A potrosnja da bog sacuva!
A ulje na sve strane!
Verujem da za 5 godina nece da vise vrede od nekog torpeda 75 od 25 god....!
Ma mani zelene molimte , em im oni zecovi zajebani em brz ko kornjaca a ni potrosnja ni ucinak nije na nekom zavidnom nivou , A oni TD90 to nije velik traktor nego dugacak :haha: :haha: :haha:
MTZ 2011 ce biti No1 u srbiji , kao sto je i dosad bio ::namigivanje::
 
i taman kad mtz dostigne svetski vrhunac u 2011 sledi 2012 kraj sveta,toliko godina ruskog truda i na kraju cilja sve pada u vodu :udri: :udri: :udri:
:haha: :haha: :haha:(izvinte za salu)
 
Bolje da je umesto tih rusica doslo isto toliko IMT-a (licenca MF), pa da su te pare ostale kod nas kao sto je to bilo dok je Bog pomagao. Medjutim mi vise volimo da ne kazem cije i sta nego nase.
 
paorpaor je napisao(la):
Bolje da je umesto tih rusica doslo isto toliko IMT-a (licenca MF), pa da su te pare ostale kod nas kao sto je to bilo dok je Bog pomagao. Medjutim mi vise volimo da ne kazem cije i sta nego nase.
Moram malo da odem u :off_topic: pa da prokomentarišem... Kad "naši" (čitaj IMT) neznaju da naprave da "naše" bude konkurentno stranom po ceni i kvalitetu.... Ajd što je skuplji onda nek je bar kvalitetniji, ili ako već nije kvalitetan onda nek je bar jevtiniji.... Ne nego bi "naši" da nam prodaju loše a skupo....
"Pa ko je tu lud pitam se ja?
Dal Geda ili mi što se natežemo s Gedom?"
 
Da se ponovo ne citiram, ali sam tamo naveo po licenci MF, a to znaci mnogo toga sto se nazalost nije desilo, a trebalo je. Sto se tice kvaliteta mislim (licno misljenje) da se danasnji IMT i Belarus ne razlikuju po kvalitetu, ali da sad ne bi odlazili u OFF.
 
Uz ove subvencije za domace IMT je dosta jeftiniji, ali sad je ovo vec OFF pa ce mo to ipak ostaviti za neku drugu temu :cao:
 
paorpaor je napisao(la):
Uz ove subvencije za domace IMT je dosta jeftiniji, ali sad je ovo vec OFF pa ce mo to ipak ostaviti za neku drugu temu :cao:
Imt traktori nemogu da se uporede sa Belarusima, pogotovo oni veće konjaže, nemogu da se uporede ni sa snagom ni sa udobnošću. Kod nas u Padini u poslednih 15 godina nije kuplen ni jedan imt traktor a Belarusa i polovnih Torpeda 75 je kupleno blizu hiljadu komada
 
Nazad
Vrh