MTZ Belarus

miroslav78 je napisao(la):
kolika para se krecu ti odstojnici..ja se razmijljam... i kolko polovne gume kostaju sa felnama...meni su 16.9 38 r
Pre 2 godine sam video u zablju na vasaru jedan iz curuga pravi takve nemogu tacno da se setim koliko je trazio ali mislim da je oko 100-120 evra tad bilo u paru.U novom sadu odstojnici od belorusa su 200 evra ja sam kultivirao i tanjirao sa duplim tockovima ekstra je ima 20% vise snage i netone u oranju kad kultiviras ali su mi se brezoni pojeli na navojima los materijal pa nesmem da kacim duple da mi neotpadne tocak.
 
ivica 4 je napisao(la):
bok dečki jel alternator od golf 70A dovoljan za belarusa 82.1 ili treba jači i što treba mjenjati na njemu da paše na traktor
Ja mislim da netreba ništa ako nemaš digitalni sat na traktoru, ako imaš onda nemožeš da ga namestiš ! :cao:
 
Ako je u dobrom stanju sa motorom i menjacom onda je za tepare odlican, promenis prednje gume, stavis tegove i tri brazde da ni ne oseti.
 
@stevoo
mislis pojeo se navoj na brezonu a ne brezon na navoju :D
nego dal valja ovaj odstojnik,to mi od kolege,kupio rusa sa tim,njemu netreba pa ce verovatno biti za prodaju,kad bude okacicu u oglasi
w62op.jpg
 
mikulaš je napisao(la):
ivica 4 je napisao(la):
bok dečki jel alternator od golf 70A dovoljan za belarusa 82.1 ili treba jači i što treba mjenjati na njemu da paše na traktor
Ja mislim da netreba ništa ako nemaš digitalni sat na traktoru, ako imaš onda nemožeš da ga namestiš ! :cao:

Ako moze od keca 55a moze verovatno i od golfa samo se izvuce treca zica iz altenatora
 
jel zna neko gde imaju povoljni delovi za Mtz-a?
Post je spojen: [time]четвртак, 03. фебруар 2011. 07:41:19 CST[/time]
_________________________________________________
14me7no.jpg

evo i moga Mtz-a :D
 
nsnidza je napisao(la):
Imam jedno pitanje za majstore, postoji li mogucnost ugradnje u 1025 euro-lux onaj sistem automatske blokade kao na 1021
e drugar da znas koliko je diferencijala stradalo zbog te auutomatike takozvane...man se toga! :nono:
 
danger je napisao(la):
@stevoo
mislis pojeo se navoj na brezonu a ne brezon na navoju :D
nego dal valja ovaj odstojnik,to mi od kolege,kupio rusa sa tim,njemu netreba pa ce verovatno biti za prodaju,kad bude okacicu u oglasi
w62op.jpg
Da pojeo se navoj na brezonu gde ce se pojesti na srafu od osovine tocka to je pravi zilavi materijal.Ovi okrugli su dobri odstojnici.Ja sto imam to je slabo.
 
Nazad
Vrh