MTZ Belarus

Derane de si zavrnuo mehanicki ? Pretpostavljam u glavu ovde do kabine, jel to znaci da je digitalni izgubio funkciju ili si pravio neki T holender ?

Uvrćeš tu kod filtera za ulje, imaš gotove cevi da kupiš u prodavnicama.

Pregledi i remonti se rade zimi, volim uproleć kad može da se radi samo kačim i vatra, nema okrećanja po dvorištu i tenzija, ja kao i kolega frenki stalno nešto čačkam oko gvožđa.
 
Uvrćeš tu kod filtera za ulje, imaš gotove cevi da kupiš u prodavnicama.

Pregledi i remonti se rade zimi, volim uproleć kad može da se radi samo kačim i vatra, nema okrećanja po dvorištu i tenzija, ja kao i kolega frenki stalno nešto čačkam oko gvožđa.


Dobro bi dosla neka slika Sale kako si to uradio, ja sam stavio digitalni merac pritiska ulja ali sad nemam mesta gde da zavrnem originalni davac (pecurku) i samim tim mi neradi fabricki pokazivac pritiska ulja na tabli.
 
Srdjane nije se sve citiralo. Zadnje 18.4 34 a prednje 13.6 24 ravan most 820. Ima li tu ikakvih problema?
 
Poslednja izmena:
Koliki je fi tog priključka
1_58258984_IMGP9190.JPG
 
Na to mesto gde je Sale uvrnuo mehanicki sat dodje davac za lampicu i to svaki Rus ima.
 
Zajela se poluosovona zadnjeg točka gde dođe spoljni ležaj, dali se sme sa Co2 navariti i obraditi na meru za ležaj.
 
Zajela se poluosovona zadnjeg točka gde dođe spoljni ležaj, dali se sme sa Co2 navariti i obraditi na meru za ležaj.

U suštini može, ali da to odradi neko ko se bavi zavarivanjem profesionalno i ko će dati garanciju na svoj posao. Bitna je priprema, tip elektrode, način navarivanja, uklanjanje zaostalih napona u materijalu...
Koristio sam lepak koji odrađuje posao do 0,5 mm zazora, sve preko toga ili navarianje ili novi komad.
 
Znam da nije pitanje za ovde ali ne znam gde treba da postavim ovo pitanje.Jel ima negde da se nabavi karbit ili karbid kako ko zove hitno potrebno?
 
U suštini može, ali da to odradi neko ko se bavi zavarivanjem profesionalno i ko će dati garanciju na svoj posao. Bitna je priprema, tip elektrode, način navarivanja, uklanjanje zaostalih napona u materijalu...
Koristio sam lepak koji odrađuje posao do 0,5 mm zazora, sve preko toga ili navarianje ili novi komad.
Sem varenja i lepka koji ako sam dobro shvatio mahsimalno može da se nanese do 0,5 mm dali ima još neko rešenje.
 
Nazad
Vrh