MTZ Belarus

A mazalice na trapu? Ja nesto gledao i nisam video ni jednu.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Na klipu volana imaš 2 i pogledaj na kardanima prednje vuče ako ima (4 kom), na druk ležaju jednu (ona je u zvonu) i pozadi na polugama hidraulika i osovini ramena.
 
A centralni bolcni nista?
Nije mi bas najjasniji sistem centralnog bolcnija.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
To se ne sme podmazivati...
Evo pre nekako drugar na fergusonu podmazao sve komplet,i umalo ga traktor nije ubio..upao u jarkovacko jezero...oteo mu se volan...

- - - - - - - - - -

Salu na stranu mozda ne bi bilo lose da ima mazalica,ali eto nema,i to tako radi godinama..
 
Ne treba tu nista mazati.Rus je tehnolosko savrsenstvo i ima centralno podmazivanje svega na njemu.
 
Juce video u ratkovu 892 sa ovom novom maskom. Jel tu menjano jos nesto sem limarije/plastikarije?
 
Bog te kao da sam na ispitivanju, to je moja licna stvar, koliko je placen, odakle mi i kome cu prodati je moja licna stvar.
Izgleda se vas par odmah uhvatilo za sverc i trgovinu.
Mozda mi puno trosi, mozda se cale nije nauvio posle IMTa, mozda mi je visok ... a vi se odmah za trgovinu uhvatili i sverc, znate i ko sta kupuje i za koliko prodaje.

Maticu rekli smo sta se kaze u Somboru ostaje u Somboru, a ti op u bebu sve da kazes.

A mozda je prošao na konkursu. :osmeh:
 
Ovisno o tipu lezaja al obično ako ode jedan, povuče on i drugog za sobom. Moje neko mišljenje kad je već otvoreno, mjenjaj oba (il koliko već ima) da ne bi kasniej bilo radi par eura opet skidaj točak, trubu, bla, bla, bla...
 
Meni se slicno desilo jesenas,popustili mi ona 4 srafa sto drže glavcinu na osovini,pa prvo to proveri,jos su se bili i razjeli pa sam mislio da su stegnuti al je glavcina imala lufta...ako nije to onfa su lezajevi...
Ne znam kad ode diferencijal kakvi su simptomi...kad ga dignes na dizalicu znaces sta je od ta tri...
 
Nazad
Vrh