MTZ Belarus

Danas bio do Ap po neke sitnice pa vidim jedan momak došao po takvog rujkana,reko da nisi ti...
Ja sam bio taj
Ponova od juce
51c17c27d7276d64f2374370a90ea97f.jpg

Baš sam se iznenadio ,dobio sam radno odelo od agropanonke

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
 
Donja poteznica, stepenice sa leve strane i maska motora. Meni se jako sviđa odnos cene i onog što dobiješ, biće jedan takav uskoro doteran i kod mene :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока

od svih na tržištu najbolji odnos, dok kineza nebi nikada uzeo.....uf, i meni bi dobro došao takav jedan novi.....al treba ga zaslužiti
 
Беларус 552 каква су вам искуства са њим?

Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
 
Sto ne bi uzeo kineza, yto? Zato sto je kinesko ili nesto drugo?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

neuljeva mi povjerenje, kada ga vidim onakog izbledjelog nakon par godina, nesviđa mi se ni izgledom, neznam, možda nisam navikao, ni unutrašnjost, ništa......samo moje mišljenje
 
Ima komšija yto 554, radio je menjač nešto posle isteka garancije, on je u principu zadovoljan ali meni se ne sviđa to malo što sam ga vozio. Plus daju samo godinu dana garancije na njih ...

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
1500 evra je doplata za klimu ... ne znam koliko bi izašlo kad bi sam ugrađivao ...

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Ma nisam, mislio sam na onu kandzu/kopcu koja zakaci noseni prikljucak i rastereti hidraulik, mislio sam da ih imaju svi rusi
 
Treba da skidam vodenu pumpu na mtz 82 stari tip ,da li mogu to da uradim a da ne skidam hladnjak?
 
Nazad
Vrh