Motorne testere

E to je ono o cemu sam ja dosta pricao .

Kolko vidim prodaje clan ekstratestera iz Nisa odakle zakljucujem da je u pitanju neko iz firme Ekstra testera komerc . Oni imaju sajt pa ga mozete posetiti.

Svako u Srbiji moze da pakuje to ulje i zato ja koristim iskljucivo originalno (zapecaceno) husqvarna ls ulje .
 
Nemoj tako Dulemajstor,vidis da covek ima "adekvatne" nalepnice i deklaracije,mozda ima i Husqvarnu,samo mu treba zeleni toner,umesto crvenog :haha: :haha: :haha:pozdrav i oprez :bravo: :bravo: :bravo:
 
evo malo i pesme uz :ppozdrav:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8zBQRICHSTg[/youtube]
 
Dule majstor,
Izvini ali tek sada sam video tvoju poruku na pp, posto mi net kuci neradi, komuniciram sa posla a to je svaki treci dan, pa otuda ovoliko kasnjenje.Sto se tice Dolmarke koja je na servisu, juce svratim u servis, i nadjem onog tipa koji je kao serviser, i onako mrzovoljno mi covek rece kao druze, znas jutros sam zvao Kragujevac, dodji za 15 dana, jos nista. I tu ti ja popizdim i vratim se kuci besan ko ris.Reci ti sad meni postoji li mogucnost da ja povratim svoje pare, ili kako da iscupam testeru od manijaka.......ili da li postoji mogucnost da dobijem makar novu? Licno mi najvise odgovara da mi vrate pare....da li je to moguce i sta sada da radim?
 
ja imam stihl 024 ... i da se pohvalim odlicno me sluzi poseko sam sa njom ne pitaj te klolko ha sume....
al joj je uradjena generalna pre oko 2 god... i sada radi ko sat...
:ppozdrav:
 
neledr:

Postoji jedna odredba u zakonu o zastiti potrosaca koja odredjuje garantni rok kao i servisni interval . Posle odredjenog vremena , ukoliko ne poprave tvoju motorku obavezni su da ti daju novu , a ako nemaju istu onda ti moraju dati i skuplju cak . Pare ne mozes dobiti natrag.

Otidji na sajt vlade Srbije i procitaj zakon o zastiti potrosaca. Tamo ces naci koliki je tacno taj period .

U koliko u tom periodu ne ostvaris svoja prava , onda bez razmisljanja u inspekciju .

To , sad sam zvao i za 15 dana okaci macku o rep . Samo te vara . Mafija je to .

Pozz
 
Hvala Ti na savetu, a i mislim da ce tako da bude.....
Post je spojen: [time]1299217739[/time]
_________________________________________________
Savoris,
Motorka je kod njih od 7.2.2011 god, a ganjao sam skota da je primi na servis od 10.12.2010, a to se polomilo nesto pre ovog datuma...
 
pa da , taman uklapa na 45 dana , toliko je kod nas odredjeno za popravku ili nadoknadu , neznam kod vas u srbiji koliko je

eto malo je OT ali je u duhu rasprave , prije godinu i nešto kupim ja novu veš mašinu , skoro čujem da ležajevi žunjaju u njoj nazovem CALL servis dam svoje podatke i nećete vjerovati , ljudi došli po mašinu odmah sutra dan (petak) odvezli je popravili i vratili u ponedjeljak ::svaka cast::
ja ostao bez teksta , a moram reći i to da se radi o GORENJE mašini

čak mi je onaj momak iz servisa rekao ''dovezli bi mi nju i sutradan ali vikendom ne radimo'' , šta reći nego da takvi ljudi trebaju da posluju :ppozdrav: ova ostala banda u zatvor :zli:
 
Proverio sam. I u Srbiji je 45 dana pa stoga cim to istekne neledr odma idi u servis po novu i ni dan ne cekaj . Niposto ne pristaj na dogovore i ne sazaljevaj servisera vec ako ne da novu motorku odma u inspekciju i vrati se u servis sa izvrsnim licem po svoju novu , a ako nema istu onda jos bolje jer te sleduje jaca.
 
daj Boze da nesto uradis i sa inspekcijom,covek dobije otkaz u firmi,sud presudi da mora da ga vrati,a njemu(direktoru) zvizde muda,jos ako neko iz servisa ima nekog u opstini,pisi propalo ::lose::jer prijatelju uigrana banda je to.Ne postoji nijedan segment ovog propalog drustva koji nije inficiran korupcijom,ali ko zna mozda nesto i uradis,samo cvrsto :bravo:
 
Ako serviser ima nekog svog i iznad tog 'nekog' ima neko .

Ne treba stajati kod opstine . Region pa drzava bajo . UdariS po Beogradu ako od opstinara nema nista pa nadrljaju i jedni i drugi.
 
neledr
imaš li ti kakav dokaz o danu ostavljanja testere na servis?

samo priprijeti i negativnom reklamom , na HR forumu jedan član je imao velikih problema oko malčera i reklamacije , nakon kampanje na forumu sve je se lijepo dogovorilo :ppozdrav:

mediji si jaka mašinerija samo je treba iskoristiti

možeš poslati mail nezadovoljstva direkt u srce dolmara sa imenom servisera i ovlašćenog distrubutera , pa da vidiš kako se onda prašina diže :cool:
 
DULEmajstor je napisao(la):
Ako serviser ima nekog svog i iznad tog 'nekog' ima neko .

Ne treba stajati kod opstine . Region pa drzava bajo . UdariS po Beogradu ako od opstinara nema nista pa nadrljaju i jedni i drugi.
Da, ali se kod nas kaze " vrana vrani ne vadi oci " :zli:
 
Da vas pozdravim sve na forumu, pošto sam nov i naravno jedno pitanje.Vidim na nekoliko predhodnih strana od jednog člana motornu testeru‚‚PROFESIONAL‚‚ Pošto sam ja dobio dve iz Nemačke i planiram jednu da zadržim i koristim za kućne potrebe,zamolio bih nekoga ko je već ima za mišljenje ili savet
339q4ue.jpg

2l9pb3s.jpg
 
Nazad
Vrh