Motorne testere

ma joj svi su serviseri isti kada je u pitanju garancija ::lose:: za bilo šta :zli:
 
Moje iskustvo sa servisom ovlascenim,je da zaplaces.Cak je prodavac tvrdio da sam ga upropastio za pet dana koliko je bilo kod mene,pa do toga da je "potpuno"ispravno.Kao ovlasceni servis za Husqvarnu prodaje ulje za mesavinu Stilovo,ovo sto treba ,nema,pa kad sam poslao testere na defektazu u S.Pazovu odmah je napisano da je nadjeno neodgovarajuce ulje,sto raspitao sam se kod pravnika,na sudu pih pao momentalno!Ovakvi servisi "ovlasceni" su velika greska zastupnika.Tako da sam im licno preneo da ako prodaju testere treba da nude i svoje ulje,sto je valjda i normalno.Ali serviser iz Paracina je nesto sasvim drugo.Covek zna svoj posao.A i zasto da ga ne pohvalim.Za takve majstore treba da se cuje.Ljudi iz Aleksanrovca preko Krusevca idu u Paracin da servisiraju testere.Nije normalno,ali mora.Poz D
 
glavna fora je u tome sto ih uopste ne kontrolisu sta rade i prodaju.Potpisu neki ugovor,i onda udri,u servisu rade zene,cerke,ujne koji se razumeju u posao kao magarac u kantar.Komsija pre mesec dana uzeo shtila 290,pre neki dan mu pukao kanap i odneo u servis,na sta mu je gdja rekla da je kvar nastao usled nestrucnog rada.Ovaj popizdi otera i nju i konstruktora u k...i vrati se kuci i namesti starter jer je sa testerama dugo i ima par komada,ali stvar je u zakonu o zastiti potrosaca,tj.u primeni,jer ova zemlja je raj za olos,lopove i lazove :zli:
 
U potpunosti se slažem sa tobom da se zakon ne primenjuje ili se primenjuje u malim , ali da ti je taj drug malo zapeo, kontaktirao neku od inspekcija za zaštitu potrošača, da je sve lepo objasnio, pa da vidiš kako bi prošli ::namigivanje::
 
Da sam bio sa njim,letelo po radnji bogami kojesta iako nije moja masina,ali ne volim nepravdu :ppozdrav:
 
Dejane,ne bi letelo po rednji nista,jer kad sam ja malo,podvlacim malo,i stvarno malo ostrije porazgovarao,covek pozvao policiju!Prijavio me da mu pretim. :veseljak::
 
@alatnacar upravo tako, sa takvim ljudima ako je moguće bez nasilja jer jedva čekaju da neko na njih povisi ton da se ogrebu za par desetina hiljada :udri:, ali inspekcija bi mu potprašila guzu :D
 
Meni je bio cilj da dodjem do dobre i ispravne testere,a mogao sam da ga prijavim inspekciji jer mi nije dao fiskalni racun kad sam kupio testeru. A tacno je da familijarno drze servis i prodaju.
 
alatnicar je napisao(la):
Meni je bio cilj da dodjem do dobre i ispravne testere,a mogao sam da ga prijavim inspekciji jer mi nije dao fiskalni racun kad sam kupio testeru. A tacno je da familijarno drze servis i prodaju.
Nisi morao da mu platiš proizvod ::namigivanje::, kada ti ne izda račun, a od tebe zatraži ::novac:: uz dva svedoka samo kulturno išetaš iz prodavnice, pa neka te tuži ! ::namigivanje::
 
Neledr : ima li nekih informacija iz servisa ? Ja sam ubedjen da je na tvojoj motorki taj deo bio naprsao pa potom prelepljen samo nalepnicom . Ne moze to tek tako da pukne , a tek ne kod jednog dolmara .

Ima i jako postenih i fer servisera koji su jako koretni . To nesmemo nikako zaboraviti.

Tacno je i da ima prevaranata i to na pretek e oni kvare sliku o serviserima u ovoj drzavi .

Znam coveka koji ce da ti ka ze da ti je spao kabal sa svecice i nece naplatiti nista. E takve ljude treba castiti uvek .

E sad neko bi ti za isti problem skrojio da je menjao kozna sta sve i da ti pokupi pare zacas .


Tako ti je to u nasoj drzavi . Dobri , posteni ljudi ne mogu da dodju do izrazaja u ovoj drzavi zbog nitkova , prevaranata i debila .

To se treba regulisati zakonima i treba ih cesto kontrolisati . Mada u nasoj zemlji zakoni ne znace nista kada nema ko da ih primeni .


Kupio sam danas nov lanac chipmaster . Ima li neko iskustva sa ovim lancom? Ja se do sada nisam susretao sa ovom robnom markom.
 
Dok je bilo originala u sd-u,kupovao sam iskljucivo njih.Sada je nebitno sta pise,jer ih vade sa kotura,krate ih na standardne duzine siknu ih u kutije npr."oregon"i prelepe markicom.Cist javasluk i bezobrazluk.Najbolje je naci jednog prodavca pa sta ti Bog da.Sto se tice dilera evo jos jednog primera:Vec desetak godina u SD-u postoji Husqvarna ovlasceni servis,kako je poslednjih godina cena masina skocila,covek ladno u servisu ima jednu Husqvarna masinu,a ostalo hobi testere dolmar,villager,ali zato na radnji ispisano ogromnim slovima SAMO 18 HILJADA,ti sad mislis super jevtino,dok ne udjes a ono cajper.I onda ide ona stara prica:do pre par godina su bili dobri,sad se brate mnogo izbezobrazili.A moj savet je da kome treba takva masina,ode lepo u neki veci trgovinski lanac i kupi tog villagera za nekih 15ak hiljada i zdravo djaci.Nas covek je navikao na brzu i slatku paru,pa jos kad bi moglo u nedogled.Naravno postoje izuzeci koji svoje musterije i svoj renome grade strpljivo i na duze staze,pozdrav drustvo :cao:
 
Ljudi pomagajte hitno je. Trebaju mi delovi za Sach Dolmar. Ako neko ima da zna neku firmu ili servis koja prodaje delove za njih puno bi mi znacilo. Hvala :ppozdrav:
 
Pa ni Br. Okrug nije blizu Kraljevu. A odakle sam tacno, pise u mojoj temi. Ko je hteo da se potrudi da cita, mogao je to da vidi...
 
Nazad
Vrh