Motorne testere

Idemo dalje prema postu 8449, unapred sam rekao da nisam raspoložen da kupujem polovne. Ne znam zašto me ubeđuju da kupim polovnu a i koriste forum kao oglasnik ...::novac::
 
Hahahahaha, ma daj, pozdrav druže još jednom, svima...nije loše malo napraviti pauzu...dođu drugi ljudi i postane zanimljivo.

- - - - - - - - - -

Ne znam da li je neko kačio, ako jeste, neka je urednici obrišu...čuvaju još u tajnosti koji je ovo model, meni liči na naslednicu H372xp ili H395xp, sačekajmo još malo...

21mas8n.png
 
Pozdrav svima
Vec par puta vidjam na oglasima da neko nudi archer lance navodno iz australije. Da li je mozda neko isprobao?

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Dajte neki predlog za motorku koju da kupim , za seču godišnje oko 10-15 metara drva? Uzeo bih novu ili ako bih našao ok polovnu stilovku. Kakve su ove ovde kod nas što se prodaju? Šta valja od stilovki koje modele da gledam mislio sam na ovako nešto http://www.kupujemprodajem.com/Stihl-034-48497151-oglas.htm?filter_id=756272



- - - - - - - - - -

Naleteo sam na ovu na limundu jel ovo kopija ili prava ,jel ta testera slaba ,ovde ima svakakvih prevaranata
https://www.limundo.com/kupovina/Za-kucu-i-dvoriste/Ostalo/Motorna-testera-stihl-ms-180/58767005
 
Poslednja izmena:
Ona prva je profi i moze da posluzi za 10 puta vise drva nego sto tebi treba.
Ova druga je prikladnija za tvoje potrebe ,imam je i ja i isece oko 25-30 metara godisnje.
Nju ne bih uzimao polovnu jer za malu razliku u ceni kad je Stilova jesenja akcija imas novu motorku sa 2 god. garancije.
 
Gde se prave te današnje stilovke što prodaju u ovlašćenim radnjama?
 
Poslednja izmena:
Radoslave, danasnje stihl 180 se prave u Kini. Opet, ovaj mali model ms 180 se pokazao odlicno. Kakve veze ima ako se pravi u Kini, ako se radi uz strogu kontrolu kvaliteta? Da si pratio ovu temu, video bi da mnogo clanova ima nju. Ja sam je takodje kupio novu pre nekih 2 godine otprilike i prezadovoljan sam. Iako imam i veliku testeru, ovu malu koristim u 90% slucajeva. Izuzetno je lagana tj najlaksa na trzistu. Nova kosta na akciji, a skoro uvek nju uvrste u akciju, oko 190-200e. Trazi da ti je isporuce sa macem od 30cm (22 zuba).
Ova na oglasima, koliko mogu da vidim a ne vidi se lepo, je 2006 ili 2008 godiste tj vec je koriscena 10ak godina. Ja bih je preskocio. A novije se tesko nalaze.
E sada ona zaista jeste super testerica, ali nije za veca stabla da je nabijes u drvo i sa njom radis ili obaras. Bilo je slika ovde u ovoj temi gde su clanovi sa njom sekli bas velika debla. Naravno da moze, ali nije preporucljiva za takve radove. Ako seces normalna drva, pojesce tih 10-15 metara kao nista.
 
Marko pratim temu ima dosta toga napisanog ali treba i vremena sve to detaljno pročitati.:bravo:.Imam da raskrčim salaš tu ima i dosta debelih starih oraha ,i bagrema.Hteo bih malo ozbiljniju motorku ne kažem da je MS 180 slaba, ali ipak se dvoumim između malo jačih modela MS211 i MS230.
 
Bolje ti je da potrazis neku stariju, ali da je u originalnom stanju. Recimo 026 je odlicna. Ja je imam, a imam i noviju i kvalitet je neuporediv u korist ove stare. Moja ima mac 38 cm i dobro se snalizi sa njim, mada nije za debela drva. Mozes da potrazis 034/036 one su i za deblja drva. Imas kod Milosa ciji si oglas postavio dobrih testera. Ja sam trgovao sa njim i stvarno je za preporuku.
 
Ja sam kupio MS 211 u februaru. Na njoj pise da se sklapa u USA.
Komsija za svoje potrebe vec deset godina koristi MS 180 bez problema.
Inace MS 211 je opako masince. Znaci bas opaka masina... Kako sece da neveruje covek dok nevidi...
Inace od ranije imam Tomos 266 koja je takodje dobra samo malo teza. Sad je koristim bas za debela stabla a
za sve ostalo MS 211...
 
Imam 0.5 ha svoje šume,do sad sam se služio kineskom žagom koja mi se bukvalno raspala u rukama.Nije mi se ulazilo u jaču investiciju pa sam za 100 evropskih kupio polovan Jonsered 2054.Tjerao sam je u bagrem 40 cm prečnik i mogu reći da sam zadovoljan.
 
Motorna testera Stihl 048

Pomagajte gde mogu da se kupim auspuh za stihl 048 do sada sam ga dva puta zavario ali vise ne moze. Poz...
 
Sta moze biti, kod husqvarne 357 prosipa uljr za lanac, pogotovu kad je nakrenuta u poziciju za sipanje ulja i goriva.
 
Kakva je trenutna situacija sto se tice proizvodjaca motornih testera? Dajte neku top 5 listu proizvodjaca.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh