Motorne testere



Ovo ti ne vredi pisljiva boba, da izvines...
Ako bolje pogledas kutiju na njoj pise Husharna, a u grbu umesto slova H je glava neke zivotinje...
Takodje licno nikada nisam video da se originalni mac pakuje u kesu, jer ili je u kartonu ili potpuno go spakovan u kutiju (od modela da modela).
Korisnicko uputstvo je presmesno.
Postoji lik na Kupujem Prodajem koji nudi isto ovo.

Ne igraj se sa kineskim falsifikatima.

Pozdrav svima!
 
imam pitanje za poznavaoce Alpine. imam ponudu za jednu alpinu za 70 eur, stara 2 god,i ocuvana.ali takav model u katalogu nemogu nigde da pronadjem. koliko sam obavesten model je Garden45 i 45 cm je duzina maca. imam sliku ali je nemogu postaviti zbog konekcije ali izgleda slicno kao vilager vgs12 otprilike. zadnji rukohvat je sastavljen sa prednjim. nisam siguran ali mi sve vuce da je kineska alpina mada mi je receno da je original. treba da je iz Hrvatske donesu jer im netreba.dal se ko susretao sa takvim modelom alpine, kazem stara je 2 god
 
i meni se sve cini posto i Alpina je u sklopu Garden alata a to su amaterski alati i svi kineske proizvodnje. poznajem tu porodicu jer im je moja zena kuma ali mislim da ni oni tacno neznaju sta su kupili. to je cena za mene kao ali mi se nesvidja sto to nigde nemogu da pronadjem u katalogu alpine i zato veliku sumnju imam.prema tome ipak ce novci zadrzati svoje mesto u budjelaru.
 
:ppozdrav:
10527429_10152154195661566_7391145705525635679_n.jpg
 
imam pitanje za poznavaoce Alpine. imam ponudu za jednu alpinu za 70 eur, stara 2 god,i ocuvana.ali takav model u katalogu nemogu nigde da pronadjem. koliko sam obavesten model je Garden45 i 45 cm je duzina maca. imam sliku ali je nemogu postaviti zbog konekcije ali izgleda slicno kao vilager vgs12 otprilike. zadnji rukohvat je sastavljen sa prednjim. nisam siguran ali mi sve vuce da je kineska alpina mada mi je receno da je original. treba da je iz Hrvatske donesu jer im netreba.dal se ko susretao sa takvim modelom alpine, kazem stara je 2 god



Imao sam Alpinu iz 80-ih godina, KATASTROFA i jos nekoliko ljudi sam znao sa lošim iskustvom. Na svim forumima pljujem Alpinu jer je to najlosija alatka(mašina) iz mog iskustva (sada imam stihl-prezadovoljan).
 
Alpina je jedna od vodecih marki motornih testera i nemojte pricati gluposti ako neznate. Jedno je imati dobru testeru i losu testeru ma kako se ona zvala.
Alpinu koju mu nude ne postoji uopste u prodaji kao njihov artikal i ocigledno se radi o kineskoj kopiji. Malo vise treba znanja od pukog citanja nadpisa. Po tome mogu reci da da je stihl koji sam kupio nov zakovao posle 2metra isecenih iako je rec o kineskoj kopiji.
Nemojmo mesati babe i zabe. Postoji polovna losa testera i dobra, postoji kneska i original i td..... Za alpinu imam samo pozitivna iskustva posebno stariji modeli.
 
I ja takodje. Evo imali smo alpinu koja je radila punih 17 godina kod nas bez kvarova, a nasekla je ko zna koliko m drva, a kupljena je polovna..
 
Evo i moje argele... Nesecem nista posebno mnogo drva (negde oko 5-6 prikolica i to sve skupa sa granjem ne metre) ali volim da imam dobre alatke...

Nemam veliki branik a i u njemu su sve pretezno mala drva treba da nasecem 4-6 drveta da napunim jednosovinku..


Ekipna..

061714142911.jpg


061714142939.jpg



Ovu 064 sam kupio skoro i ona je bila u kvaru (klip i cilindar) pa sam zamenio cilindar,klip i karie i lanac (slika je pre sredjivanja).. Sve sa orginal Stil delovima me je kostalo 23.000din...

061814195033.jpg
 
Nazad
Vrh