Motorne testere

Samo sam naletio na to pa reko da pogledam.
Nisam imao namjeru da je kupujem, jer prodavac je 600km od mene.
Vjerovatno ću uzeti stihl ms 260 i to novu i to je to, ali o tom po tom.
U svakom slučaju hvala vam na savjetima.
 
Ostao sam zbunjen nacisto kad sam na kutiji od testere procitao da ima 6,7 kila.
Evo je :

slika0842.jpg

slika0845.jpg
 
340 bez rezne opreme ima 4,7 kg (340E ima 4,8 ) a ovo na kutiji je vjerojatno tezina kompletnog paketa.
 
nema sanse da ima toliko bez maca i lanca,kao i bez ulja i goriva,vec ima 4,8kg...gorivo (0,50l) + ulje (0,25l) je 5,75kg, ostatak je tezina maca i lanca i ostale opreme

jbg.nisam video post mbranka :spavam:
 
Teska kako god da se okrene. Necu ni da pitam koliko su jace teske sa svom opremom , uljem i benzinom.
 
Neznam druze, vidi po oglasima kako se krecu cene ali ova je kao nova pa uzmi u obzir i to. Ako je frka za prodaju onda neku hiljadu nize i oticice odmah, ako imas strpljenja da cekas kupca onda malo skuplje, ali ne previse, jer ko bude hteo da kupi pre dati par hiljada vise za novu nego za polovnu. Neznam , nisam pametan.:sta:
 
ja sam moju ( 023 ) prodao za 200 e,ova je novija i dosta ocuvana tako da ispod 250 e sigurno ne

---------- Poruka napisana u 10:22 ---------- Prethodna poruka je at 07:49 ----------

i cekaj kupca ako ti nije hitno
 
ja sam moju ( 023 ) prodao za 200 e,ova je novija i dosta ocuvana tako da ispod 250 e sigurno ne

---------- Poruka napisana u 10:22 ---------- Prethodna poruka je at 07:49 ----------

i cekaj kupca ako ti nije hitno

Ok, hvala Dejane. Nije bas da mi nije hitno. Kupujem kola do kraja meseca pa mi trebaju pare. To je jedini razlog zasto prodajem obe testere husqvarnu 359 i ovaj stil ms230.
slika0455.jpg
 
Nazad
Vrh