Mobilni telefoni

Istine??! Ovaj lupeta i ne zna ni sam sta prica samo da bi imao sto vise pregleda na YT. A da su iPhone telefoni losi ne bi drzali cenu polovnih nego bi se prodavali za sicu, jer su losi i ne kvalitetni, tj da cena ne opravdava kvalitet fabrika bi odavno propala, i sigurno ceo svet ne bi kupovao iPhone samo zato sto su skupi ili imaju zagrizenu jabuku. A druga je stvar ukusa dizajna i operativnog sistema iOS.
Imas li Iphone X?? Druze, prica lik o cijeni i da je debilizam dati tolike pare za nas standard...
Ok, vidim da koristis iphone ali budimo realni, cijena je pre prejaka...
I Fendt drzi cijenu, fabrika ne propada a mi gulimo imt-a, rusa itd...
 
Ma sve je stvar ukusa. Ko šta voli i koliko želi/može da plati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas li Iphone X?? Druze, prica lik o cijeni i da je debilizam dati tolike pare za nas standard...
Ok, vidim da koristis iphone ali budimo realni, cijena je pre prejaka...
I Fendt drzi cijenu, fabrika ne propada a mi gulimo imt-a, rusa itd...

Slazem se da je cena astronomska za iPhone X, i kad krene prodaja, trziste ce da odredi njegovu realnu cenu. Ali lik prica kako su iPhone telefoni sranje i ne vrede ni upola koliko kostaju i kupuju samo iskompleksirani i koji hoce da se kurce, a naravno da ima i takvih.
A ko ce kakve telefone koristi je stvar ukusa i ne mozes zbog toga da ga nazivas budalom i kako to ne valja ako npr. ti ne mozes isto da priustis sebi.
A to sto si rekao za traktore je ujedno i odgovor na onaj klip sa YT.
 
Sto se tice toga koliko vrede tu je pogresio. Ne da ne vrede upola nego ne vrede ni deseti deo ove cene kolika je sad. Sve je to PRC i verujem da proizvodnja kosta najvise 100 € po komadu. Sta onda ljudi toliko placaju i zbog cega to placaju mislim da je lako zakljuciti.
 
Ti iz ProMobi su teška go*vna. Meni zeznuli tablet prilikom popravke i na kraju ispalo da sam im ga tako poslao. Trebali da uvaženi garanciju i predlože da će ga preuzeti kurirska, da se ja ne cimam čak do BG, reko može. Ispalo bolje lično odneti, makar bi imao zapisnik, ovako im nisam mogao ništa. Ma i te garancije po prodavnicama, samo da nemaš nikakve probleme, čim dođe do reklamacije, odmah odugovlače ili neće da prihvate ukoliko ne pripretis tužbom.

Daj galacije link od tog prodavca da kupim i ja, pa ako mi ispadne i razbije se, da mi da drugi počeo telefon baš često da mi ispada
Ne zna kakvi su ostali ovlasceni servisi. Ali bi rekao da su ovi bas neodgovorni i da ce da te zavlace dok god ne prodje garantni rok.
Ja sam na kraju morao da kupim novi telefon. I to sam uzeo LG K8 star 15 dana, kao nov za 100 E. Posle 15 meseci, vazda ispustanja iz ruke, nekoliko manjih polivanja vode i vina i dalje radi. Ja prezadovoljan telefonom. Jedino mi vec 8 meseci izbacuje da nestaje memorije ali ne marim jer telefon ne baguje.
 
Po specifikacijama isti telefoni, jedino pise za Honor 8 16GB interna memorija a P10 lite ima 32GB. I 8-ca je proslogisnji telefon zato mu je i cena niza. Da,verovatno je Lite u pitanju.
 
Nazad
Vrh