Mobilni telefoni

Jos jedno pitanje, da li postoji neki tablet sa av ulazom ili moze da se nesto "zbudzi" da ponekad posluzi kao monitor za one male kamerice?

Ne znam za šta vam konkretno treba kamerice (Za traktor, kombajn ili auto >Ako je za auto za neke modele treba dodatni Relej< sve jedno) imate već rikverc kamere sa Monitorom (4.3 inča) od 2.500 RSD pa do 3.690 RSD


* E sada ako vi već posedujete kameru a ne želite 4.3 inča (Iz razloga zato što je Mali ekran) onda kupite sledeće:
Monitor za Rikverc kameru 7 inča

Potrebno je samo da razvučete kabl od kamerice do monitora i da povezete napajanje od 12v koji je takođe na Utičnicu za Upaljač (Akumulator i Osigurač i to je to).
Da li postoji neki tablet sa av ulazom

Konkretno tablet nema ali za tu opciju postoji rešenje (Samo vam treba tablet koji podržava On The Go) i onda kupite sledeće:

 
Da li neko koristi Globaltel mrežu , zadnje vreme ne mogu da pokrenu njihovu aplikaciju .
Bilo je priče da ih je preuzeo MTS , zna li neko šta se dešava ?
 
Koristim ja Globaltel, ali koristim Moj Globaltel aplikaciju, jer zapamti karticu i lako se uplaćuje kredit.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Rešio sam problem , skinuo sam novu aplikaciju i sad je ok .
df8ea6f1cc2493eb1ec89b3ab89bf1d4.jpg

I prethodna je pamtila karticu i lako se uplaćivao kredit ( free pejd ) ali je ovo valjda poboljšana verzija .
Uz put , pitanje je koliko će sve ovo još funkcionisati u " novoj " firmi jer evo već su počeli da skraćuju usluge pa tako više nemamo TV kanale ?
 
Poslednja izmena:
Ради нормално код мене.
Него, имам проблем тј не умем да решим. Наиме, искључено ми је прављење резервне копије али и даље све (слике, видео) иду на Гугл налог. Имао сам један мејл тј Гугл налог и опасно се попунио и ја направим још један али све се пребацило и тамо. Ако на било ком налогу обришем било шта такође се брише и на овом другом као и у галерији. Како то да решим?
 
Урадио сам тако али и даље све слике шаље на Гугл налог.
 
Ja jos uplatio da mi google photos ima dovoljno mesta ( 100gb)
Ko ce sve zapisivati cuvati , ovako nesto brzinskinuslikam i sve mi se cuva tamo.
Imam slike jos od prvog android telefona.

Zatrebalo x puta da premotam

Sent from my DCO-LX9 using Tapatalk
 
То је прилично сигурна варијанта (чување на 2-3 картице, екстерном диску и слично), само треба усклађивати редовно резервне копије. По том питању је облак сигурнији јер ради посао аутоматски па се неће изгубити оно од претходних пар дана.

Колега је чувао све на телефону (сви радови на кући од темеља до фасаде, слике инсталација, дјечије слике...) и пребацивао аутоматски кад набави новији. Радило све супер док није испао на аутопуту док је возио мотор, а преко телефона прошло пар камиона. Остао на облаку дио података, али задње двије године изгубљене потпуно.
 
Ume i kartica da rikne, dešavalo se meni. Najbolje je imati bekap na više mesta.
Elem, Google slike su odličan alat, pakuje po datumu, licima, mestima, baš dobra priča.
 
Nazad
Vrh