Mobilni telefoni

Puca i gorilla glas na gluposti svakojake , zastitno staklo i boze pomozi da ne ispadne :)
I ja imam redmi 4x , jedina mana koju sam naso je kamera u losem osvetljenju nisu slike bog zna kakve ali na otvorenom su dobre , ostalo ne mora da se stidi 2x skupljih telefona. Brz ,ne baguje ,2 dana baterija.
Kad sam presao sa g2 video sam razliku u brzini .

Benchmark me zapanjio
79410920ece493c6bedfbc0ed50d4d12.jpg


Toliko mi ozbacuje nugat od kad sam instalirao , pre toga je nesto malo manje od 3000.

U svakom slucaju mob leti za te pare

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Telefon je extra za te pare, leti po zadacima. Bio sam malo skeptičan kada sam naručio ali me je odmah razuverio. Jedina mana koju sam našao je da je klizav do zla boga, znači odmah u futrolu neku treba da se stavi a dal je kodiran na mts nisam testirao ali znajući ove iz mts-a sa sigurnošću mogu da tvrdim da jeste.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko koristio Vip neo tarifu i kako je zadovoljan? Oprecna su misljenja, presao bi u Vip jer internet ne koristim na telefonu, samo poziv (puno) i sms (manje).
 
Manite se mnogo pricanja zracenje nevidjeno.
Radim kod internet provajdera nase antene koje dobace preko 30km su snage 0.1w , bukvalno signal pada na svaku prepreku , dok na mobilnom snaga je 2w sto je 20 puta jace od onih velikih antena od wifi.( grid)
Mob na kuci probije zid i u stanju je da dobaci 15-20km dok wifi u kuci posle zida nemam ni par metara signal.
I onda mi kazu ruter zraci a pricaju na mob po par sati dnevno.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@Bojcetic imas sad i u Telenoru nove pakete sa neogranicenim minutama i porukama. Mislim da su bolji od Vipa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem sa Vipom je losa mreza. Puca veza, nema signala, malo ima malo nema. Tako je u Staparu, zato su ljudi presli na druge (mts). Fora sa tim neograniceno je sto internet saobracaj ti je limitiran (jer to ljudi sada najvise trose po njihovoj (provajderskoj) statistici). Ako ima telenor neograniceno to je zanimljivo, jer je signal besprekoran telenora.
 
Na signal sam i mislio, mislim da je Telenor po tom pitanju dosta bolji od Vipa. Telenor ima nove pakete sa neogranicenim minutama i porukama, jedino je internet ogranicen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Internet i ne koristim, tako da mi to odgovara. 1200din je telenorov paket, mislim da cu to uzeti cim pre.

p.s. Da li je neograniceno i prema fiksnom ili samo ka mobilnim mrezama?
 
Ja samo u mts , bio u telenoru signal samo E imam dok sa mts imam 3G . Jos sad u paketu za 1200 din mesecno 600 min na sve mreze i 100gb neta mesecno . Najvise net trosim . Poruke skoro u opste pored vibera i whatsup . Ne razglabam utaman pa mi ne treba ni puno minuta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Simke taj paket u telenoru sto je neograniceno za sve kosta 7 hiljada mesecno,bez ugovorne obaveze,a 3.5 hiljade sa ugovorom na 2 godine,a ovi jeftiniji paketi imas 100 minita pa do 500 minuta prema svim mrezama,a prvo skidaju te minute cim pocne mesec,,imamo u kuci sve telefone u telenoru sa razlicitim paketima ,a i sad sam pregledo njinu ponudu,vip je puno isplativiji al ga i kod nas zeza signal.Sad sam opet pregledo mozda si ti Simke i u pravu ima neki paket od 1200 isto pise neograniceno al sa mnogo manje interneta ,ma najbolje ih nazvati pa pitati,nejasno je skroz ,sto onda nenapisu neograniceno prema svim mrezama
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo juce taj paket u telenoru..zove se "play 20" imate neogranicene minute prema svima (nije bitno da li je fiksna telefonije ili mobilna) imate 1,5GB internet protoka i imate po zelji da aktivirate dve aplikacije besplatno(viber,facebook,isagram....)i kosta bez telefona 1200 dinara mesecno
 
Evo od Topalovica informacija iz prve ruke,neznam samo jel moze da se promeni paket posto imam jos godinu dana ugovor.
 
Ako sam dobro upućen, tarifni paket se može promeniti najranije dva meseca pre isteka ugovora. U tom slučaju se ne plaća nikakva naknada.
Ipak, najbolje bi bilo da se proveri u Telenoru, mozda je nesto promenjeno :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh