Mehanički utovarivač za stajsko đubrivo

hajde hajde dajte slike
Post je spojen: [time]1251784403[/time]
_________________________________________________
Farmer II je napisao(la):
Imam ja takvu kašiku(utovarivač), baš sam je danas izneo iz šupe, Inače kači se na 3 tačke, na poluge (levu i desnu) i na mesto gde dođe toplink(a toplink se skida), znači kad ga rokneš u rikverc i napuniš kašiku digneš je na hidrauliku i prebaciš gde oćeš, i tamo pomoću sajle, tj mehaničke poluge izručiš sadržaj utovarivača, pa jovo nanovo. Valjda sam ti objasnio, pitaj ako te još nešto zanima, il da slikam da ti ne crtam sad. uzdravlje
daj slike
Post je spojen: [time]1251784667[/time]
_________________________________________________
todor je napisao(la):
evo prodam ti ja moju
Daj mi sliku i cenu jer ja zelim da kupim
Post je spojen: [time]1251868679[/time]
_________________________________________________
meshtro je napisao(la):
to mu dodje ovakva kasika,slike pozajmljene sa komsiskog foruma.
34ozseu.jpg

x6gew0.jpg

1z1s16s.jpg

i ja posedujem slicnu skalameriju,za neka manja tovarenja jako korisna stvar. :cao:
Jeli a kako ovo radi...?
Zasta su mu ove dve rucice sa strane do traktora)
 
radio sam sa potpunom istom kombinacio nije lose ali zaboli vrat, razbija prednji trap ,naema fergusom snage da
2uyhge9.jpg
zavati stajnjak pogotovo ako je još u ovčarniku ,sada koristin ovu kombinaciju da napomenem 539 ima hidro volan
 
ima i moj 539 hidro volan kad je puna kašika ,ovaj moj ni sam nezna koliko je kašika podigao i nikad ništa rađeno oko njega
 
neće se nista loše desiti ako se radi sa osećajem,samo se treba obratiti paznja na sigurnosni ventil hidraulike da li radi,ako je on zaglavljen ode poklopac , bilo je slučaja se lomila ploča hidraulika sa takvim utovarivačem.A hidro volan tebi nije potreban ali za prdnji je neohodan....
 
evo slika od zadnjeg utovarivača sa klipom kupljen u Goloboku prošle godine za 400 evra i ima kašiku za utovar šljunka i rasutog materijala nije loša stvar ali posle dužeg rada zaboli vrat od stalnog gledanja nazad, ali jbg bolje je od utovara "na ručni pogon".
 
Ima crevo koje se kači na izvod kipe i kada aktiviraš ručicu (onu sa kuglom) prvo se diže klip pa onda poluge.
 
kako radis sa njim ?

spustis poluge dole zabodes u djubre i onda dignes rucku u vis ?
kako izrucujes kasiku? jel preko sajle?
 
hvala kosjerac na informacijama, oni su cini mi se svakog 15og na vasaru u palanci, ja moram pod hitno da nabavim utovarivac ili ce komsiluk da me strelja, jos mi gledaju kroz prste dok ne poznjem zito

sad mu je cena oko 30.000 - bar taj sto sam video na vasaru, sad kad stigne tele za prodaju, uzecu ga..
 
Čika Jovo imam njihov broj telefona ako ti treba poslaću na pp da ih ovde ne reklamiram da nebi otišao malo u off jer su takva pravila ( a pravila nesmeju da se krše osim u nekim slučajevima).
 
Kupljen utovarivac kao clana Kosjerac 400e doterao mi covek kuci sa vilama i kasikom za sljunak - citaj zljicak
 
Nazad
Vrh