Massey Ferguson

99% je senzor uzgubio polozaj.
Stavi prekidač za dizanje/spuštanje poluga u netralan polozaj i probaj na dugme na blatobranu malo da ga stustis pa ce opet raditi.
 
Spustio sam na vetilu(manuelno) i podigao normalno, kada koristim prekidač ništa ne reaguje i one strelice mi ne svetle za gore dole. Na blatobranu isto ne reaguje, imam dva dugmeta u kabini ako prekidač crkne ni oni ne reaguju. Dobijam grešku na trouglu 2 2 2 7

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Na blatobranu mora radi bez uslova, odvojeni su krugovi od prekidaca u kabini. Ali u kabini mora da bude prekidac na sredini. Spusti ga opet negde na pola pa probaj
 
Radi li ti volan normalno?jesi merio napon alternatora?kod nas nekad mora nakon paljenja malo gasa se dati na sekund da pobuda odradi,nakon toga radi sve.ne znam napamet treptaje lampica,ako ne resis javi pa cu pogledati u papire sta signalizira.
 
Baš tako.. jutros sam rešio, žica od alternator gubila kontakt na pola puta... gasio lampcu na kontrolnoj tabli normalno ali je gubio napon na žici. Alternator puni 14,25..pa sam krenuon od njega... oni osigurači ispod haube su radili normalno.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Vecina zica ide tik iznad/uz motor,ogromna temperatura+oklopi oko motora+20 i vise godina kaljenja toplo hladno...jbg sasvim ocekivano.
 
Koje sr... od elektronike jbt.Ja se ne razumem u elektroniku ni malo,niti me zanima mnogo,ali mi bas glupo da zbog tamo neke zice na alternatu ne radi hidraulika,kako je to povezano jbt .....
 
Pa šta će da napaja EHR? Ako nema dovoljan napon punjenja, nema ni EHR-a.
Sa akumulatora da vuče napon za EHR? Verovatno je i na ostalim traktorima sličan sistem


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Treba mi ventilator za 8160...bez viska,posto visko imam...ako neko ima,ili ako zna gde bi eventualno mogao naci-bio bih zahvalan za neki kontakt.moze i na pp.hvala.
 
236843a296e4a9e1bf09a9d1af77440d.jpg

Jel ima negde rasturen serija 61..

Treba mi poklopac kompjutera, desna strana pored stepenica.

Mislim da ide i 81.. i 62..

Niko mi ne moze nabaviti nov


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh