Massey Ferguson

Imaju probni sto.
Kaze dodji sedi sačekaj sat-dva i gotovo.
 
Nama je radio,300 eura bilo.radi vec par godina...rece da je namestio duplo jaci da bude nego fabricki sto je bio.jako lose mesto ima kompjuter,trebali su ga staviti bar ispod desne konzole u kabinu.inace Derek onomad trazio 1500 za remontovan+stari njemu.
 
Imao sam i jos jedan slucaj da je dinashift blokirao . Doduse u mene je stariji ttaktor 3645 , al kazem sta je bilo. Isto su blinkale neke lampice , sad se nesjecam koje . Probao i skidanje kleme , nista . Na kraju sam nasao jedan osigurac izdvojen koji sluzi isto za dinashift a nisamni znao da ima . Ispod volana se nalazi kad se skine zastita , sakriven u snopu kablova . Bio crko i proradilo. To su jedina dva puta da je dinashift stao . Kostali su par sati cackanja i pola evra troskova .
 
Dobro, priznajem da nema puno elektronike ali je ipak traktor iz grupacije MF, to je činjenica.
 
Никад нисам видео да је неки ферга пукао на пола. Доста је лаган и чим га оптеретиш пеко мере, он проклиза и тако сам себе заштити.
А једне године задруга набавила неколико Торпеда 75 и 90. Дошла кишовита јесен, вукла се репа по блату, змајевке упадале до осовина, пола их попуцало на пола.
Једном пробао две пуне змајевке на њиви да закачим и да се похвалим пред кошијама, ферга се нешто наљутио и пршлајфао, ја откачим и ником ништа. Ја мало био љут на њега што ме је обрукао али ме прошло.
 
Šta da tražim kao problem ne mogu da spustim hidrauliku na mf8140? skinuo glavnu tablu sa prekidačem, lampice ne reaguju za gore dole kao da nema struje.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pali mi tokom vožnje lampicu za nizak pritisak ulja menjača/hidraulike i odmah upali prednju vuču na 3630. Da li da tražim problem u žicama ili nešto drugo?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Pretpostavljam da je ovo davač?
Znam da mi je hidraulična pumpa lošija, ali nije baš toliko loša da pali nizak pritisak.
Edit: Popravio sam čišćenjem svih kontakata žica koje sam našao

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
43f1e831e3f6fdfe77e0e5792e57e61d.jpg
 
Poslednja izmena:
Marko koliki napon daje alternator?
Nisam siguran ali moguće da je premali napon da "upali" hidraulik.
Izmjeri za svaki slučaj.
Da li je samo od sebe prestalo raditi?
 
Samo je prestao u pola oranja na okretanju. Rasturio sam kompletnu tablu rekoh da nije neki dzek spao ali sve stoji kako treba. Normalno mi gasi lampu za alternator na kontrolnoj tabli..nisam merio napon koji daji.

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh