Massey Ferguson

Skinuo sam Perkins katalog , trebalo je nešto na forum tamo slati da može da se otvori . DObar je , tu su i radionička uputstva i sve. Hvala ti još jednom . Vidim tamo pominju na Ruskom forumu da si ti postavljao te neke linkove pa ti zahvaljuju :ppozdrav:

Jedino što neznam zasad koji je u stvari tačno moj motor ? Znam samo 1006.t , i ima Y na bloku , ali tamo navode desetine podvrsta , neznam gdje da nadjem tu komplet oznaku.
 
https://rutracker.org/forum/index.php

- - - - - - - - - -

Skinuo sam Perkins katalog , trebalo je nešto na forum tamo slati da može da se otvori . DObar je , tu su i radionička uputstva i sve. Hvala ti još jednom . Vidim tamo pominju na Ruskom forumu da si ti postavljao te neke linkove pa ti zahvaljuju :ppozdrav:

Jedino što neznam zasad koji je u stvari tačno moj motor ? Znam samo 1006.t , i ima Y na bloku , ali tamo navode desetine podvrsta , neznam gdje da nadjem tu komplet oznaku.
Ne znam koji traktor tačno imaš (mislim da je 3635).Probaj traži ovako.

img host
 
Sve rade samo da smanje broj ljudi i vreme potrebno za neku operaciju.Do sada su taj posao kontrole ugradjenog dela odradjivali rucnim čitačem slicnim onim u megamarketima za 10 sekundi,sada im je za isti posao potrebno mozda 3 sekunde.
 
Danas rasturen da se sredi prednji trap....
cdcef29ce04586cfb922bcc8f85c7ace.jpg


Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam to radio prije 3-4 godine . Razlog je bio što na vrijeme nisu mijenjane spojničke kardana , pogotovo prednja a i nije piksovano na vrijeme. Jako osjetljivo i mra kvalitetno da se uradi . Isto sam navarivao i uradili su mi kroner ali tu je kalenje najvažnije . Kod nas jedin u Tešnju može da se uradi kvalitetno kalenje ali to mora sve da organizuje onaj koji je radio kroner jel je to povezano. Piksne glavne centralne od prednjeg mosta i prednju i zadnju smo rAdili od neke "plastike" i služe i dan danas.
 
Nazad
Vrh