Massey Ferguson

људи рече ми један рођак да се уље у хидраулици на мф6160 мери док трактор ради? да ли је то исправно пошто ћу данас да му мењам уље?

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Gde naci ovu ruku hidraulike za massey ferguson 165 moze nova a moze i polovna.Pravili se sami majstori,stelovali hidraulik pa je sredili sreca samo ruka ova
slike.php
 
Zna li neko kako da nastelujem poluge da dizu jos vise?Ne mogu da okrenem plug a sve u kabini podesio na najvise dizanje.ima li negde neki ventil ili nesto za stelovanje.Znam da na Fiata ima.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
људи на трактору ми се дешава да потезнице неће да дигне .кипер ради како треба.уља има довољно. шта може да му буде?

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Zna li neko kako da nastelujem poluge da dizu jos vise?Ne mogu da okrenem plug a sve u kabini podesio na najvise dizanje.ima li negde neki ventil ili nesto za stelovanje.Znam da na Fiata ima.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

Bolcnove koji spajaju poluge i ruke koje ih dižu stavi u druge rupe . Obično na polugi budu 2 okrugle i jedna šlicovana rupa .
 
Stavio sam,dobio sam malo na visini ali nedovoljno.Da nije plug u velikom zahvatu pa da je zbog toga?Tek treba da ga pustim u rad ali da ne zovem ljude bez veze ako je do traktora.Zovem sutra lika koji radi hidrauliku pa da vidim sa njim jednom u prici mi rekao da je imao takvih problema i uspesno resenih.Al eto reko da pitam ovde mozda neko zna....

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
људи на трактору ми се дешава да потезнице неће да дигне .кипер ради како треба.уља има довољно. шта може да му буде?

Погледај да ти се није откачила жица са сензора за хидраулику. Мислим да се налази са леве стране испод кабине.
 
Momo,ja sam stariji čovek i nije mi do tih ludina,a kažu da je skupa.A kad sam prošle godine bio sa komšinicom,nije trebala.Izgleda da je ipak do žene.
 
To je dugme za podešavanje , senzor je obično nazad uvrnut na osovinu koja spoja ruke poluga , unutar , recimo , iza sica , a nazad van kabine. Obično ta osovina unutra ima breg i senzor na uvlačeenje po položaju tog brega "zna" koja je trenutna visina poluga. On se može podešavati , obično je sa kontra maticom , popustiš i podesiš.
 
A to znam...na njega smo pazili da ne ispadne unutar diferencijala kada smo remontovali traktor...e sad pitanje je koliko je dozvoljeno da digne uopste,tj dokle je granica,a da ne dodje do nekog mehanickog loma ako se pretera?
 
Hitno mi treba katalog motora Perkins , mislim da je oznaka 1006.t , ili online katalog MFa serije 3600 , ako u tom katalogu uopšte ima motor u dijelovima ? U radioničkom uputstvu kolko sam vidio nema ništa o motoru . Mislim da je Kiraj postavljao linkove kataloga , pa kolega ako imaš sada aktivni link ili neko drugi , znači od motora mi je bitno. Hvala.
 
Nazad
Vrh