Massey Ferguson

svaka cast za traktor,samo ova prikolica mu izgleda kao neka igrackica..........
 
Zet pre neki dan oterao njegov 3080 u Lacarak da se radi menjac... IZgleda da je otisao neki iglicasti lezaj, i ako sam dobro razumeo zajela je se neka osovina na delu gde je 3 brzina, pa mora da ide na cementaciju, ako sam ja to dobro razumeo...
 
Ja na mom 8160 imam problem sa zadnjim diferencijalom,pa sam u dogovoru sa prodavcem odustao od njega i sutra stize 3690...
Ima li neko iskustva sa tim traktorom ?
 
Pa zadnji diferencijal,tj traktor je upakovan samo da se proda,kad smo ga provozali osetili smo kako se tockovi nekako cimaju,tresu.. A kad smo ga otvorili,krune lezajeva se odvojile,zubcanici pojedeni,opruga izletela...itd... ,sreca pa je tanjirasto konusni ok. i prodavac je ispao fer,uracunao mi je svo moje ulaganje u njega. Bio mi je i Sinisa iz Klenka oba kompijutera mi je radio,radio sam onu veliku pumpu sa desne strane...
 
Iz grocke je,ima oglasa njegovih traktora na polovnimautomobilima...Prema meni je ispao fer. Tog 8160 ce biti uradjen ali ce ga iskostati samo tako,motor mu je odlican,hidraulika uradjena...
 
Nisu. 3690 ima 170 konja...8160-200konja. Ima isto 4 zec-kornjaca,imaju dynasift oboje.. dao sam rakovicu i jos 8000 evra.
 
Nisam gledao ni jedan sajt. Vec sam spomenuo ranije da posedujem 3635 i uz njega sam dobio fabricko uputstvo o teh odrzavanju serije 3600 u njemu se nalaze i teh podaci za celu seriju. Generalno seriju 8160 ne bih nikom preporucio jer su ga polj dobra po Srbiji posedovala a u njima su znali da im nasviraju i 16000rh. To govori da massey nije los traktor ali ga je u Srbiji jako tesko naci pogotovo 8160
 
ljudi,ima li neko massey ferguson 3060 i kako se pokazao ,hteo sam da ga lupim ali bez prednje vuce i vidim da je izbor mali tako da moram sa prednjom,i kako se pokazao elektronika i drugo
 
Nazad
Vrh