Malčeri

pozdrav drugari hocu da kupim malcer koji po vasem predlogu da uzmem i jel znate mozda cene koliko se krecu inace trenutno bi ga terao traktor od 50 ks u jabucnjaku. unapred zahvalan svima :ppozdrav:
 
Pozdrav tebi. Ja znam da su dosta skupi i puno su trazeni. Ja sam prodao jedan jednom nasem clanu za 500e. I to u rashodanom stanju.
 
Čekići na malčeru zreli za zamjenu. Oni dole, a Y noževi gore.

2zpimtj.jpg


25iyars.jpg
 
nisam jos ,nabavio sam kosacicu u vocnjaku 180cm ali treba mi mulcer u planu je
 
Mirko 015 kazes da vas malcer moze da cepa kukuruzovinu, a koliko hvata redova i iz iskustva kolika je potrosnja po jutru? Dobra stvar, rzmisljam da ga nabavim.
 
Imam jedno pitanje.Radim sa zanon 1600tmh ,kosim pored puteva pa me interesuje dali su bolji čekići ili one y motike.Nemam granja pretežno je trava i ostruga.Desi se i neki veći kamen pa sa čekićima pošto su teški bude svašta.Šta bi mi preporučili jer je vreme za menjanje.Pozdrav.[h=1][/h]
 
Imam jedno pitanje.Radim sa zanon 1600tmh ,kosim pored puteva pa me interesuje dali su bolji čekići ili one y motike.Nemam granja pretežno je trava i ostruga.Desi se i neki veći kamen pa sa čekićima pošto su teški bude svašta.Šta bi mi preporučili jer je vreme za menjanje.Pozdrav.
Ako je samo trava i ostruga i za ljepši izgled travnjaka svakako Y noževi a kamen nije dobar niti za jedan nož.
 
Znam da kamen nevalja ali ga ima.I da je samo kamen nego svega i svačega.Skoro sam se zavrzo u mandrac,bilo je i armature i bodljikave žice,sajli,kablova,betona,cevi šina od pruge itd.Stigli su čekići u međuvremenu tako da tu sad ne možemo ništa.
 
Mislim da je ovo prava masina za mene,koristio bi je prvenstveno za odrzavanje ne koriscenih livada,neki manji model zbog brdovitih terena.
 
Nazad
Vrh