MAHINDRA

Nisam vlasnik,al stigla je kod nas u selo 6050 ,prošle godine,traktor od prvog dana nema snage u 5 toj brzini,posle izlazaka majstora opet isto,nešto su inženjeri u fabrici dobro zeznuli,traktor bukvalno nema snagu da vuče praznu prikolicu,u manjim brzinama je ok,dok su ove serije 5 bar po pisanju živa vatra ovde je nešto zeznuto,dobio je povraćaj na nju pa valda nemož da je zameni za drugu seriju,e sad nem pojma dal je to samo kod njega,dal su posle u fabrci ispravili to neznam,traktor izgleda moćno za te konje ,čak mi se na prvi pogled svideo,,alii,,,

Nisam vlasnik,al stigla je kod nas u selo 6050 ,prošle godine,traktor od prvog dana nema snage u 5 toj brzini,posle izlazaka majstora opet isto,nešto su inženjeri u fabrici dobro zeznuli,traktor bukvalno nema snagu da vuče praznu prikolicu,u manjim brzinama je ok,dok su ove serije 5 bar po pisanju živa vatra ovde je nešto zeznuto,dobio je povraćaj na nju pa valda nemož da je zameni za drugu seriju,e sad nem pojma dal je to samo kod njega,dal su posle u fabrci ispravili to neznam,traktor izgleda moćno za te konje ,čak mi se na prvi pogled svideo,,alii,,,
Moguce da je negde neka greska ( fabricka ), ja sa mojom Mahindrom vucem zmajevku punu zrna kukuruza cetvrtom kao nista. Ataraskim putem druga treca zavisi od stanja puta a po asvaltu cetvrtom kida. I jos nesto, kolega mi ima isto mahindru, taj traktor u sezoni nema sta nije vukao, jednom sam ga sreo vukao je kamionsku prikolicu (praznu ) takvom brzinom da su mu auta svirala da malo uspori.
 
Pozdrav svima, eto posle dosta razmisljanja gledanja, probanja, po meni najbolji traktor u ceni od 17- 18 000 eura je Mahindra 6050, tako da sam postao vlasnik iste, nisam jos nista radio sa njom ali koliko sam je doterao iz NS i malo se vozikao po selu deluje mi ok, kad budem nesto radio sa njom napisacu iskustva.
 
Pozdrav svima, eto posle dosta razmisljanja gledanja, probanja, po meni najbolji traktor u ceni od 17- 18 000 eura je Mahindra 6050, tako da sam postao vlasnik iste, nisam jos nista radio sa njom ali koliko sam je doterao iz NS i malo se vozikao po selu deluje mi ok, kad budem nesto radio sa njom napisacu iskustva.
Нека је сретна трговина,код мене је комшија купио такву има пар јутара воћњака и вуче неки набилдовани сетвоспремач са њоме лепо ради и иде једино ми је мало бучнија кад је протера улицом није као мање Махиндре тиха.
 
Nek je sa srećom...
Si gledao arma trak?
Gledao sam Armatrac 604e od 58ks, lep traktor, kabina zadihtovana, ali ono sto mi se nije dopalo je: motor sa 3 klipa nekako sporo prima gas, unutra kabina sa komandama na desnoj strani ali nekako mi je delovala previse plasticna, bez obzira sto je kabina zadihtovana buka od motora je ista i kad zatvoris vrata i kad otvoris, klimu nema tako da to sto je kabina zadihtovana ne igra ulogu ako moram da otvorim prozor na njivi, bitna stavka je potrosnja goriva za koju mi je vlasnik rekao da je poveca, cena ovog traktora je oko 20470eura. Bio je i u nizoj verziji za vocnjake, ali on ima bas nizak klirens i kosta oko 18000eura.
Dobar ali skup Hattat c serija od 60ks cena oko 26000eura.
Dobar ali skup LS XR50 odlican korejski traktor cena oko 26000eura
ITO neki ga kude, neki ga hvale kineski traktor sa "FIAT-ovim" motorom, i katastofalnim gumama koje se trose nenormalno cena oko 15000eura.
LOVOL 504, kad sam ga video, u istoj prodavnici gde je bio i Hattat, nisam hteo ni da ga gledam spolja mi je delovao bas onako KINESKI.
Mahindra mi je bas onako legla, kabina komotna, komande klasicne slicne kao na MTZ, menjac se lepo salta, kad joj dam gas odma prima, garancija 3 godine, po iskustvima drugara koji ih imaju svi su prezadovoljni, nesvidja mi se sto je bucna u kabini pa se radio ne cuje i mogli su malo bolje zadihtovati kabinu ali nije mi to toliko bitno, bitno mi je da je jednostavna za upravljanje i mala potrosnja.
Ovo sto sam napisao je moje vidjenje traktora koje sam gledao, ali ih nisam probao, tako da mozda i nisam u pravu, kao sto sam ranije napisao kad budem nesto konkretno radio napisacu iskustva

 
Kod mene i posle tri godine nikakav problem, kod komsije je pukao drzac kompresora , nekakva armatura sto veze kompresor za gornji deo motora i to je sve.
 
Мени су лежајеви одлазили јако брзо мислим да су јако мали за те обртаје,па сам код стругара одбрусио кућиште и другу болцну са већим лежајевима сад нема проблема.
 
Које уље иде у мењач и хидраулику зна ли ко 595 је у питању.
 
Данас проверено са сервисер има уље за мењач и хидраулику је исто трактол 80 и сипа се и контролише на поклопцу мењача. Махиндра 595 јеу питању.
 
Nazad
Vrh