MAHINDRA

Možda su i naručili 3 čepa 5 lamela, 7 druk ležaja i više nema!!!!!
Ove trgovce turskih mašina neću da komentarišem
Bašak delovi ništa
Arma trak ništa
Hatata nula
I svaki put kad doživim nešto takvo SLINAVKO mi sve srcu miliji


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Знам јбг тако то иде а кад људи купују трактор и не питају дали и а делова само је битно да је леп🤣🤣🤣а што се тиче имт-а код мене у авлију никад више.
 
А шта мислите што се тиче делова дали би се могли наручити из Индије по катсалошком броју јбг сад имамо технологију комуникација па да послужи за нешто корисно.
 
Пуче кајиш водене пумпе после 3500рх...Дали је квалитет или шта не знам а водена пумпа тек мало луфта ето мало да освежим тему.
 
Juče na njivi zatvaram brazdu kad dolazi neki traktor do mene, vidim glanc novi. Izlazi moj komšija iz Mahindre 595 jedva sam ga prepoznao. Malo popričali, ušao u kabinu, probao da šaltam brzine, ide teško. Ulazna vrata se samo do pola mogu otvoriti, zbog odbijanja blatobrana velikog točka, tako da u njega mogu da uđu samo mršavi traktoristi. Plaćen u kešu 16.000 €
Nešto mi se nije dopao, mada novo je novo. Mislim da se za pola te cene može naći 577 ali...
 
У последње време на Махиндри морам повремено у вожњи волан стално да окрећем у леву страну тј не држи правац,и видим да флисује на хидроцилиндру код спона дали је то можда узрок?
 
Савет за мање Махиндре кад ухватите времена скините худроцилиндар предњих точкова отворите га и дотегните шрафове сегмената код мене су сва четири попустила тј попуцала и направила карамбол у цилиндру.
 
IMG-20221003-114908300.jpg
Ево шта направе кад се одвију код мене су главе шрафа попуцале...
IMG-20221003-114830284.jpg
 
Jel zna neko koje su sada cene mahindre 5745-5945 ili kako vec ide oznaka?
 
Nazad
Vrh