Lucerka

Ne mozes ti Jos da vidis Dali je osetila ili nije

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ne mozes ti Jos da vidis Dali je osetila ili nije

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Hoću - neću se osušila, mišjakinja žuta i skoro osušena a lucerka raste i napreduje tako da mi se čini da nije osetila. Kada sam pskao posle prvog košenja bentazonom i fokusom ili flojdom vrhovi dobro pobele i lucerka boluje. Ove godine prskam ovako pa ću videti kako je bolje a ako ne bude u njivi hoću-neću i mišjakinje to mi je dovoljno dobro, jednu parcelu su mi prepolovile lucerku za 3 godine.
 
Poliveno
Standarno prskanje
Butoxone+simfoni
xkBrAWb.jpeg
 
Ja nisam bio zadovoljan sa 1 L/kj, prskao sam posle prvog otkosa i ambrozija je klonula ali je preživela.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Butoxone neće sam ubiti ambroziju, mora da se meša sa Bentazonom, više Bentazona jer je selektivan dok je Butoxone u većim dozama fitotoksičan po lucerku, naravno ubaciti i Imazamoks uz njih i bude čista njiva skroz.
 
Prvo prkanje sam radio sa Savazonom i Pulsarom i Harmony, pa nisam hteo i drugo sa istom materijom. To je detelina koja je bila posejana to proleće, takk da mi je jedino Butoxone ostao kao rešenje.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
neki dan sam prskao usluzno mladu(jesenas posejanu) lucerku sa Ikarusom i Nurelom

kakav je ovaj Ikarus?

isli smo ful dozu
 
Ikarus sam koristio pre mnogo godina u suncokretu, dobro radi korove ali i suncokret požuti više nego sa Kvazarom i Pulsarom.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Купио бих шлепер луцерке (искључиво коцксте бале) па колко измери. Искључиво са вашим превозом.
Понуде шаљите у поруке или на тел; 0628271940
Хвала.
 
Nazad
Vrh