lubenice i dinje

Zasto neverujete,zar u Prigrevici lose izgleda bostan?
 
I kod nas u selu ima lepog bostana...vidjao sam kod nekih lubenice po 3-4kg i vece kod nas su kao pesnica malo vece a nismo pokrivali

- - - - - - - - - -

I kod nas u selu ima lepog bostana...vidjao sam kod nekih lubenice po 3-4kg i vece kod nas su kao pesnica malo vece a nismo pokrivali
 
nema plodova po pola kile ima ko jaje...
godina na slici ne odgovara...

prijatelju danas cu ici na lubenice pa cu slikati.trudicu se da datum bude uredu.ko misli da laze taj moze da podesi datum kako njemu odgovara.

- - - - - - - - - -

danas slikano
img0014.jpg


- - - - - - - - - -

img0015.jpg
 
Bas lepo izgleda tvoj bostan ::svaka cast::
Prosle godine kod mene su bile jako male vreze ali je bilo more lubenica,pa sam imao problema sa bojom lubence ,dosta je bilo zutih,Ove godine smo malo vise dali znacaj na vrezama i za sada je situacija dobra.Nema mnogo veikih lubenica ,ali ko pesnica i manjih ima svuda.Za sada velicina je tu negde oko 6 kg
 
Bas lepo izgleda tvoj bostan ::svaka cast::
Prosle godine kod mene su bile jako male vreze ali je bilo more lubenica,pa sam imao problema sa bojom lubence ,dosta je bilo zutih,Ove godine smo malo vise dali znacaj na vrezama i za sada je situacija dobra.Nema mnogo veikih lubenica ,ali ko pesnica i manjih ima svuda.Za sada velicina je tu negde oko 6 kg
kod mene je puna njiva lubenica od 3-5 kg.
 
Koliko sam cuo svi se zale kako im je taj prvi rod umanjen,kazu na kalemu dolazi do odpadanja malih lubenic.Inace danas sam jeo prvi put lubenicu ove godine.Kada smo rasadjivali ostalo par casa lubenica u plasteniku koje su uspele da se probiju do zemlje pa su zamele lubenicu ,a nama bilo zao da ih otkinemo.imala je oko 3 kg lepa, crvena i slatka
 
ljudi kakav vam je rod dinje ove godine, imate li pucanja plodova i bolesti?

- - - - - - - - - -

evo kako izgledaju lubenice kod mene. bostan mi je zdrav i imam mocne vreze od kojih se lubenice i ne vide. kakva je ova godina luda, ja sam zadovoljan situacijom
20130611_195814.jpg
[/URL] image[/IMG]
20130611_195252.jpg
[/URL] image hosting flickr[/IMG]
20130611_195427.jpg
[/URL] image hosting facebook[/IMG]
20130611_195308.jpg
[/URL] free image hosting[/IMG]
20130611_195634.jpg
[/URL] application screenshot[/IMG]
Kada ocekujes da ces imati za prodaju
:osmeh:?
 
pozdrav . interesujeme dali moze da se zaliva lubenica i dinja iz buradi od 1000l kroz sistem kap po kap upitanju je oko 1 kj posto nemam bunar:sta:
 
Nazad
Vrh