lubenice i dinje

lubenica stara fantazija slikana pre tri dana
20130426_083356.jpg
[/URL] screen capture freeware[/IMG]
20130426_083334.jpg
[/URL] image[/IMG]
 
Možda nekom i pomogne!

Ove štapove ili kako ih već zovete kod nas se stavlja alkaten za vodovod pola cola ne trga ni foliju ni agril a služi godinama.
 
Možda nekom i pomogne!

Ove štapove ili kako ih već zovete kod nas se stavlja alkaten za vodovod pola cola ne trga ni foliju ni agril a služi godinama.
koliko se to druze isplati? ja trosim oko 30 000 komada po sezoni,a ako prepokrivam dinju u maju zbog mogucih kisa i pucanja dinje i do 40 000. 100 komada su me izasli 120 dinara ili 1,1 eura,a koliko je cena tih plasticnih stapova?ako se lepo pokupi,slozi i skladisti,neko pruce koristim i po dve godine.
 
koliko se to druze isplati? ja trosim oko 30 000 komada po sezoni,a ako prepokrivam dinju u maju zbog mogucih kisa i pucanja dinje i do 40 000. 100 komada su me izasli 120 dinara ili 1,1 eura,a koliko je cena tih plasticnih stapova?ako se lepo pokupi,slozi i skladisti,neko pruce koristim i po dve godine.
drugar ja sam uzimo plasticne ctapove mesto bagremca 1,5m duzine platio 11din komad i moze sluziti po meni bar3-4god,tako dase isplati
 
fotografija0300.jpg

Raste cukini tikvica ko iz vode stavicu i noviju sliku kako je stanje kod vas ako smem da pitam...nikakva pokrivanja nisam imao jer iz blata smo presli odmah u toplo.
 
Ja sam izneo oko 500 struka na foliju 2 reda sam pokrio ovo drugo je na otvoreno trenutna temperatura 10 c lubenica je kalemljena. Sorte fantazija dumara ,konstelejsn ,vasko, farao,topgan, nostalgija karavan i dr.
 
Nazad
Vrh