lubenice i dinje

sta se seje ove godine ....

moj matori stalno isprobava neke nove vrste... jadnik nikad da se odluci ,kaze sve su dobre :D

tuneli : nowa fantazija

bez tunela :Dumara,Eleta,Farao i jos neke..... :ppozdrav:
 
DaVinci je napisao(la):
sta se seje ove godine ....

moj matori stalno isprobava neke nove vrste... jadnik nikad da se odluci ,kaze sve su dobre :D

tuneli : nowa fantazija

bez tunela :Dumara,Eleta,Farao i jos neke..... :ppozdrav:
Ja sam imo prosle godine novu fantaziju u tunelima nije losa,takodje i moj matori non stop nesto izmislja sa novim sortama
Kada sejes,jel uzimas neki supstrat za case
 
rasad pocinjem pocetkom marta pa do kraja meseca ....nesto za tunele,nesto za otvoreno,
ove godine cu ranije da probam 1/2hektara tunele a iznad svake biljke parce agrila...

od zemlje :klasnam u kombinaciji sa bilo kojom zemljom za cvece (duze se zadrzava vlaga u casama)

niste trebali da razdvajate teme Dinje i Lubenice .... :zli:
 
DaVinci je napisao(la):
rasad pocinjem pocetkom marta pa do kraja meseca ....nesto za tunele,nesto za otvoreno,
ove godine cu ranije da probam 1/2hektara tunele a iznad svake biljke parce agrila...

[ /quote] Kako mislis izvesti to sa parcetom agrila.
Cime ces ga ucvrstiti a da previse nestisce biljku
 
bosserb je napisao(la):
DaVinci je napisao(la):
rasad pocinjem pocetkom marta pa do kraja meseca ....nesto za tunele,nesto za otvoreno,
ove godine cu ranije da probam 1/2hektara tunele a iznad svake biljke parce agrila...

[ /quote] Kako mislis izvesti to sa parcetom agrila.
Cime ces ga ucvrstiti a da previse nestisce biljku
[/


nemora uopste da ga ucvrsti agril je lak
 
Mislim da se nismo razumjeli.Ako se iznad svake biljke stavi PARCE agrila bez ucvrscivanja dignut ce ga i najmanji vjetric. Ovo pitam posto imam dosta starog i pocjepanog agrila pa ako moze da se iskoristi bilo bi dobro.
 
Tako brate ::svaka cast::
xohz6c.jpg
jikklz.jpg
 
cao,ja sam Igor iz Slankamena.imam par pitanjaca za vas lubenicare,iz gore procitanih tekstova, vidim da imate dosta iskustva i znanja.sta kazete na sortu kao sto su :eletta,topgun,farao.najvise me interesuje misljenje o eletti, uzeo sam seme ali "x"osoba mi kaze da im je kora jako tvrda,i da nisu slatke.imam case precnika 6cm i 8cm dubine,dali je dovoljno ili moram nabavljati druge.ako mi trebaju vece,gde ih ima i koja im je cena.Pozdrav!!!
 
Za čaše za rasadu se slobodno obratite meni postoje tri vrste vrlo dobre i jeftine kome treba slobodno na pp
 
Igor Slankamen je napisao(la):
cao,ja sam Igor iz Slankamena.imam par pitanjaca za vas lubenicare,iz gore procitanih tekstova, vidim da imate dosta iskustva i znanja.sta kazete na sortu kao sto su :eletta,topgun,farao.najvise me interesuje misljenje o eletti, uzeo sam seme ali "x"osoba mi kaze da im je kora jako tvrda,i da nisu slatke.imam case precnika 6cm i 8cm dubine,dali je dovoljno ili moram nabavljati druge.ako mi trebaju vece,gde ih ima i koja im je cena.Pozdrav!!!

Dobre su ti te, ako ima manje od 4 rupe, probusi jos barem 2-4 kom. fi 8
 
nikola indjija je napisao(la):
bosserb je napisao(la):
DaVinci je napisao(la):
rasad pocinjem pocetkom marta pa do kraja meseca ....nesto za tunele,nesto za otvoreno,
ove godine cu ranije da probam 1/2hektara tunele a iznad svake biljke parce agrila...

[ /quote] Kako mislis izvesti to sa parcetom agrila.
Cime ces ga ucvrstiti a da previse nestisce biljku
[/


nemora uopste da ga ucvrsti agril je lak

jeste lak nece smetati biljci mada se nalazi se u tunelu pa zato netreba ni da se ucvrsti nicim...

cim budem otvarao rupe za vazduh uklonicu agril...
 
Nazad
Vrh