LTZ

jel zna neko koliko se sipa ulje u bos pumpu na ltz 60
 
Kod mene u t-40 ide 2-po deci ,a moze slobodno i 3 deci ulja jer ce visak sam da istera .Moze da se desi da curi nafta dok sipate ulje ali to je ok .Mislim da su to iste pumpe samo da je razlika u radnom pritisku .
 
Poštovane kolege da li koristite RD sa vašim t40 i kakva su iskustva?
Na slici su komada dva od mog ortaka. Onu iza od 2.5 m sam probao i pretešta je za moj traktor, t40 bez prednje vuče. Em je teška em prilično zapinje, inače motor je od 46 ks. E sad ovu RD sto je bliže na slici nisam probao a možda bi se prodavala. Vukao je moj drugar sa jačim t40 sa prednjom vučom i radi odlično. Naredio mi je njivu sa nekom teškom smonicom za šta sam ja mislio da nema šanse. Svakako mogu da probam i ovu drugu ali me interesuju iskustva na duže staze. Ljudi u selu mi kažu da je za t40 od 46 ks RD isuviše zahtevna i da je pravo rešenje rotofreza

d6da.jpg
[/IMG]
 
Evo pocetak radova mog komsije koji ima T40 duplaka,da uljucuje prednju vucu manuelno,
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] evo ovo je za pocetak nabavio,zupcanik je od vladimirca i od njega mu treba srce,obradjen je na strugu,bice valjda funkcionalno.....
Od mene kupljeni svi ovi delovi za pravljenje manuelog ukljucivanje...:ppozdrav: Nadamo se da ce uspeti...
 
ako uspe i bude to radilo kako treba zovem ga da napravi i meni na sezdesetki ako je to moguce
 
Mislim da je u pitanju Deutz Fahr Agrolux 75. Prema podacima na internetu koje sam pronasao ima 72 ks i 2560 kg

- - - - - - - - - -

Traktor je 2008 godiste
Ma tezi je on puno vise od 2560kg.jer po tim podacima t40 ima 2300kg,a t40 dw 2500kg,a u stvarnosti imaju mnogo vise...No sve u svemu t40 se odlicno pokazao..ovaj deutz bi otesao i 577 pogledaj samo koliki su mu prednji tockovi..Na toj traktorijadi t40 je pobedio sve traktore u klasi,zatora 6245,6045,i ne znam koje bese jos traktore..a,u klasi od 80ks i preko,mtz 82,je odneo sve pobede,a od 100ks 1025 je odneo sve pobede,tako da su se tu rusi bas proslavili..:)
 
Koj je njima magarac da napisu netacnu tezinu traktora????? Jer nisu imali vagi ili sta???? :sta: U ni jednu saobracajnu i ni na jednoj plocici ne pise prava tezina...
 
Vladj mislio sam na Ruse... Ako se nevaram za 820 pise da ima samo nesto malo preko 3000kg a kad ga stavim na vagu.... Onda ima nesto preko 4000a ne preko 3000kg...
 
Pa taman toliko za koliko je veci za toliko je i tezi... 1025 ima skoro isti motor kao 820 (samo ima turbinu i valjda vece klipove a ostalo je sve isto) a menjac mu je od 1221... Ali da ne idemo dalje u :off_topic:
 
Mislim da je tezina tacna a u obzir su uzeli i sve tegove koje fabricki poseduje.
 
Nazad
Vrh