LTZ

Može li neko da mi kaže koja kosačica paše na t-40 ... mislim ono da baš radi kako treba
 
Jer mislis na rotacionu kosacicu??? Kod mene u selu covek radi sa T-40 i SIP 165 (rotaciona) Bez problema to ide.. Ali najbolje da sacekas da ti odgovori moj prijatelj Vladj jer ipak on ima T-40 i bolje je upoznat od mene... :ppozdrav:
 
Heehheheehehehe,ubedicu i tebe i mnoge druge za 3-4 meseca kada budem isao za drva,ako bude blato,snimicu sve,izbaciti na you tube,i videcete da vas nisam lagao..da ukljuci prednju nizbrdo,kada je klizavo...
moj ltz 60 kad je klizavo cim pocne ptikolica da ga juri pali prednju vucu 100 posto provereno jer sam non stop u sumu
 
Ko ima u planu da kupi t 40 ima sad izasaao u polovnim automobilima mesto:lazarevac 1300 e to je susedno mesto od mene covek je platio 1800 bez prevoza pre dve godine sa njim skoro uopste radio stoji godinu dana ne pomera se nema posla nije to mnogo para za takav traktor
 
A ima tablice Kikinda... Ko zna ko je vlasnik i kako za prenos... Boze nemogu da objasnim koliko to mrzim kupe traktor 300km daleko (primer) i ne urade prenos a prodali bi posle!!!!! Pa to mrzim vise od svega!!! :zli:
 
A ima tablice Kikinda... Ko zna ko je vlasnik i kako za prenos... Boze nemogu da objasnim koliko to mrzim kupe traktor 300km daleko (primer) i ne urade prenos a prodali bi posle!!!!! Pa to mrzim vise od svega!!! :zli:
a zna se da se ne placa porez na poljo masine prilikom kupovine.nisu to ostala motorna vozila pa im je izgovor porez
 
Ma takve oglase i ne gledam uopste cim vidim da se ne slaze mesto na tablicama i mesto navedeno u oglasu!!! To je samo zafrkavenje nije posao... Tako kupio moj prijatelj Vladimirca i ostade traktor bez papira sad kupio ga od nekog koji ga nije preveo godinama i kad hteo da potrazi vlasnika vise ga nje ni nasao... To je gubljenje vremena kad pozovem coveka koji je dao oglas odmah ga pitam jer mozemo da uradimo prenos... Pa posle sve ostalo.. :ppozdrav:
 
I posle neko da kaze da je za t40,tamam pumpa za prskanje od 660l...a,ja danas nosio tanjiracu 28 diska,i 200kg tegova na njoj,to je nekih 1000kg,i bez i jednog tega napred,u pola brde krecem,secam ga na kvacilo,ma nema milimetar da se odvoji od zemlje...jos kada bi mu se stavili svi prednji tegovi,on 1500kg bi nosio ko iz p...potpisujem...
 
Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!

- - - - - - - - - -

Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!
 
To se meni desilo samo jednom na Vladimircu i resio sam problem ovako... Samo ako ti ne polazi gorivo kod pumpe.. Znaci odvio sam drukalicu i izvukao onaj deo skim se druka nafta i tu sam zamenio jednu gumicu i resen problem... To je sigurno uzgok i zato nemozes da nadrukas..
 
Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!

- - - - - - - - - -

Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!
Najbolje spremi sajlu,pozovi nekog da te povuce,i upalice....
 
Ma da ga vucete vi ceo dan nevredi dok ne drukas da istera vazduh iz sistema... Tako rade i kod mene u selu sa Vladimircima kad menaju filtere viku in po celom selu jer niko nezna lepo da izvuce vazduh.. Ja mog Vladimirca sistem izduvam sa kompresor pa nadrukam i iz prve upali...
 
Ma da ga vucete vi ceo dan nevredi dok ne drukas da istera vazduh iz sistema... Tako rade i kod mene u selu sa Vladimircima kad menaju filtere viku in po celom selu jer niko nezna lepo da izvuce vazduh.. Ja mog Vladimirca sistem izduvam sa kompresor pa nadrukam i iz prve upali...
ja jednog juga sto sam imao,kada ostane bez goriva nece uopste da upali,cak i kada mu sipam direktno benzin u karburator,ali kada me neko povuce,na 20-ak metara upali..:) tako da sam mislio da ce i kolegi Tambalija,to pomoci..:cool:
 
Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!

- - - - - - - - - -

Uf! Problem! U mom t-40 nestalo goriva dok je orao! Sada neće da upali. Menjali filtere, razvijali diznu (prvu), pumpali na pumpi i neće pa neće! Ako je neko imao takav problem molim za savet!

Da li dolazi gorivo na dizne?
 
Nazad
Vrh